nl-zui.jpg

Kempingi w Rotterdamie/Hadze

Kemping w Południowej Holandii

Wspaniałego kempingu w południowej Holandii nie trzeba długo szukać. Jest ich mnóstwo i są rozsiane po całej okolicy. Kempingi w pobliżu miejscowości Leiden czy Rijnsburg i kempingi w pobliżu plaży. Zuid-Holland to prowincja oferująca wiele atrakcji. Są tu wspaniałe kurorty morskie z miejscami do opalania, pływania czy spacerów wśród pięknych wydm. Na kempingu w południowej Holandii z pewnością spędzicie prawdziwie holenderskie wakacje.

czytaj więcej
Wybierz z 3 kempingi Rotterdam / Haga z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Vakantiepark Kijkduin

Den Haag - Rotterdam / Haga - Holandia

Wspaniały kemping za wydmami nieopodal plaży, w pobliżu Scheveningen i Hagi, a mimo to zielony i cichy. Baseny, place zabaw, wszystko na miejscu! Idealne miejsce na pobyt z maluchami!

Camping Vakantiepark Koningshof

Rijnsburg - Rotterdam / Haga - Holandia

Znajdziecie tu piękne tereny na wyprawy rowerowe. Kemping idealny dla rodzin z dziećmi do 12 roku życia.

Camping Delftse Hout

Delft - Rotterdam / Haga - Holandia

Bliskość kultury i przyrody. Polecamy spacer i odwiedzenie historycznych kanałów miasta Delft, muzeów i czarujących tarasów, i powrót autobusem miejskim jadącym do samego kempingu.

Ponieważ kempingi rozsiane są po całej południowej Holandii zawsze będziecie mieli blisko do historycznych miast, takich jak Haga, Gouda czy Delft. Możecie podziwiać widoki z Euromastu w Rotterdamie czy odwiedzić zoo Diergaarde Blijdorp. Wszystkie zielone regiony przyrodnicze także znajdują się w niedalekiej odległości. Wybierzcie się na spacer pośród kolorowych pól tulipanów lub rowerem wzdłuż strumyków. Podczas pobytu na kempingu w południowej Holandii pamiętajcie o Kinderdijk, gdzie znajdziecie kwintesencję holenderskiego krajobrazu: poldery i historyczne wiatraki.