900x175_luxembourg.jpg

Kempingi w Luksemburgu

Kemping w Luksemburgu

Wakacje w Luksemburgu są możliwe przez cały rok. Jest to jedyny  kraj, gdzie bardzo wyraźne są wpływy krajów sąsiedzkich: Francji, Niemiec i Belgii. Najbardziej popularnym okresem urlopowym wśród turystów są miesiące lipiec i sierpień, jednak o każdej porze roku kraj ten ma wiele do zaoferowania. Zachwyć się paletą kolorów i zapachów wiosny, łagodnym powiewem jesieni i barwą jesiennych liści, oraz ośnieżonymi koronami drzew i górskich szczytów. Kemping w Luksemburgu jest wyjątkowy o każdej porze roku. 

czytaj więcej
Wybierz z 2 kempingi Luksemburg z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Iris Parc Birkelt

Larochette - Luksemburg - Luksembourg

Najwyższej klasy kemping, położony na wzgórzu na wschód od Luksemburga, kilka kilometrów od Larochette. Na kempingu znajduje się basen z możliwością zadaszenia. Warto odwiedzić stolicę lub słynny zamek Vianden.

Camping Fuussekaul

Heiderscheid - Luksemburg - Luksembourg

Najwyższej klasy kemping z luksusowymi udogodnieniami i szeroką ofertą gier i zabaw dla dzieci. Idealne miejsce wypadowe na wycieczki do Niemiec, Belgii i Francji. Otwarty cały rok!

Wiele kempingów w Luksemburgu jest idealnym miejscem wypoczynku dla osób pasjonujących się wspinaczką górską, kolarstwem górskim i przełajowym. Odkryj nieprzebyte lasy, odwiedź stare zamki i zachwyć się ciekawymi formacjami skalnymi.
Zobacz miasteczka takie jak Vianden, Larochelle, czy miasto Luksemburg i delektuj się smakiem miejscowych przysmaków. Przypraw wszystko dobrym nastrojem i to jest właściwy przepis na udane wakacje na kempingu w Luksemburgu!