lu-lux.jpg

Kempingi w Larochette

Kemping w Larochette

Kiedy mówimy o kempingu w Larochette, mamy na myśli kemping Birkelt, położony w najpiękniejszej części Luksemburga. Larochette leży w przepięknym regionie przyrodniczym Müllertal, zwanym także Małą Szwajcarią Luksemburga. Położony na zalesionych wzgórzach region graniczy z Grevenmacher i oferuje niezliczone trasy spacerowe i rowerowe, możliwość wspinaczki górskiej, wędkarstwo i kajakarstwa. Czy chcielibyście zobaczyć swój kemping w Larochette z powietrza? Jeśli tak, wybierzcie się w lot balonem i przeżyjcie niesamowitą przygodę.

czytaj więcej
Wybierz z 1 kemping Larochette z Vacansoleil

Camping Iris Parc Birkelt

Larochette - Luksemburg - Luksembourg

Najwyższej klasy kemping, położony na wzgórzu na wschód od Luksemburga, kilka kilometrów od Larochette. Na kempingu znajduje się basen z możliwością zadaszenia. Warto odwiedzić stolicę lub słynny zamek Vianden.

Przyjazne turystom Larochette oferuje różnorodne sklepy, restauracje, tarasy i charakterystyczny skwer w środku miasta. Miasto Luksemburg, Trier w Niemczech i francuskie czy belgijskie Ardeny z łatwością można odwiedzić przebywając na kempingu w Birkelt. Kemping otwarty jest przez cały rok. Kiedy zdecydujecie, że jest to Wasze ulubione miejsce wakacyjne, nie będziecie musieli czekać kolejnych 12 miesięcy zanim znów wybierzecie się na rodzinne wakacje. Uroczym klimatem kempingu w Larochette można cieszyć się przez cały rok.