pt.jpg

Kempingi w Portugalii

Wakacje na kampingu w Portugalii

Portugalia to kraj pięknej pogody, wyjątkowych plaż i miast pełnych bogactwa kulturowego. Jest to też miejsce, w którym znajduje się jedna z najpiękniejszych dróg wodnych w Europie. Lizbona to też najbardziej słoneczna stolica Europy. Fantastyczne potrawy, wyborne wina oraz jedne z najpiękniejszych krajobrazów na kontynencie. Jeśli szukasz możliwości spędzenia wspaniałych rodzinnych wakacji na kempingu, Portugalia jest bez wątpienia doskonałym wyborem!

Cokolwiek będzie Ci potrzebne do spędzenia wymarzonych rodzinnych wakacji, Portugalia z pewnością to zapewni! Wspaniałe połączenie pięknych plaż, malowniczej przyrody, gwarnych miast oraz bogactwa kulturowego stworzy najbardziej słoneczne wspomnienia. 

czytaj więcej
Wybierz z 7 kempingi Portugalia z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Quarteira

Quarteira - Algarve - Portugalia

Na przedmieściach Quarteiry kilka kroków od morza i plaży. Duży kemping z wieloma udogodnieniami i dużym basenem. Pole golfowe niedaleko a lotnisko oddalone o pół godziny jazdy samochodem.

Camping Turiscampo

Lagos - Algarve - Portugalia

Doskonale utrzymany kemping z mnóstwem kwiatów nieopodal historycznego miasta Lagos. Wspaniałe baseny z tarasami i doskonała restauracja. Przyjemna piaszczysta plaża w Luz 2,5 km stąd.