pt-lis.jpg

Kempingi w Lizbonie

Kemping w pobliżu Lizbony

Kamping w pobliżu Lizbony stwarza idealne połączenie wypraw kulturalnych i wypoczynku pod słońcem Portugalii. Możesz tu z łatwością cieszyć się ciepłymi promieniami słońca na jednej z pięknych plaż a zarazem wybrać na podziwianie kultury okolic Lizbony. W stolicy czekają na Ciebie wspaniałe miejsca od modnych ośrodków nadmorskich, przez charakterystyczne wioski rybackie aż po zamki i bajkowe pałace z malowniczymi ogrodami. Już teraz zarezerwuj wybrany przez Ciebie kemping w pobliżu Lizbony z Vacansoleil i ciesz się oczekiwaniem na zbliżające się wakacje.

czytaj więcej
Wybierz z 1 kemping Lizbona z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Costa de Caparica

Costa de Caparica - Lizbona - Portugalia

Kemping na wybrzeżu ze ścieżką prowadzącą na plażę. Plac zabaw dla dzieci. Idealny kemping aby zwiedzić Lizbonę. Dobre połączenie dużym mostem na rzece Tagus lub promem.

Kulturalne wyprawy z kempingu w pobliżu Lizbony

W okolicy kampingu w pobliżu Lizbony znajdziesz mnóstwo historycznych miejsc. Polecamy szczególnie odwiedziny w uroczym górskim miasteczku Sintra, klejnocie znajdującym się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Na wszystkie atrakcje może nie wystarczyć czasu, ale nie możesz pominąć Castelo dos Mouros, Palacio da Pena i Palacio Nacional. Wybierz się do średniowiecznego Obisod położonego na wzgórzu, gdzie poczujesz jak przenosisz się w czasie. Wizyta w tym miejscu to jak spacer po ogromnym muzeum na świeżym powietrzu. Do szerokiego asortymentu atrakcji kulturalno-historycznych Lizbony dopisać też trzeba zamek Leiria i ogromny klasztor Batalha. Wszystkie te miejsca znajdują się nieopodal campingu w pobliżu Lizbony.

Słońce, morze, plaża… wspaniały klimat przy kempingu w pobliżu Lizbony

Przebywając na kempingu w pobliżu Lizbony będziesz mógł cieszyć się niezwykle przyjemnym klimatem. Mnóstwo słońca i orzeźwiająca bryza czynią ten region idealną wakacyjną destynacją. Cudowne chwile relaksu na jednej z piaszczystych plaż lub w jednej z ukrytych zatok. Możesz tu popływać, podryfować na dmuchanym materacu, a może nawet spróbować sił na nartach wodnych..? Blisko campingu w pobliżu Lizbony znajdziesz też kilka ośrodków nadmorskich, gdzie możesz spacerować niekończącym się bulwarem, wypić lampkę aromatycznego wina czy zobaczyć podwodny świat.

Wizyta w Lizbonie

Podczas pobytu na kampingu w pobliżu Lizbony z pewnością nie można pominąć odwiedzin w samej stolicy. Miasto to posiada unikalny charakter i dużo uroku. Znajduje się tu mnóstwo ciekawych muzeów, jak Museu Coleccao Berardo, najstarsze muzeum sztuki w Portugalii. Pięknym miejscem jest też zbudowany z wapienia Klasztor Hieronimitów Mosteiro dos Jeronimos, który znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. W drugim pod względem wielkości akwarium morskie na świecie, Oceanário de Lisboa, zobaczyć można rekiny, wydry czy płaszczki. Wybierając się z campingu w pobliżu Lizbony do stolicy, nie zapomnij spróbować najsmaczniejszych dań kuchni śródziemnomorskiej.

Zajęcia na kempingu i w okolicy blisko Lizbony

Wspaniałe pola golfowe, w tym jedne z najlepszych w Europie, znajdują się w okolicy kempingu w pobliżu Lizbony. Miłośnicy golfa spędzą tu wspaniałe chwile. Ci, którzy wolą nieco więcej akcji powinni spróbować swoich sił we wspinaczce górskiej pod okiem instruktora. Jeśli lubisz przyrodę i aktywność fizyczną, odwiedź Parque Natural Sintra-Cascais. To idealne miejsce na wycieczki piesze i rowerowe wyprawy górskie. Na campingu w pobliżu Lizbony masz gwarancję malowniczych krajobrazów z szerokim wyborem zajęć.

Wakacje na kempingu w pobliżu Lizbony to czysta radość.