pt-por.jpg

Kempingi w Porto

Kemping w Porto

Na kempingu w Porto spędzić można bajeczne chwile. Dla wielu, którzy kochają wakacje na kempingu wakacje w tej części Portugalii są wyczekiwane z niecierpliwością. To ucieczka od codzienności, radość z gościnności mieszkańców i towarzystwa innych kempingowiczów oraz wspaniałe powietrze. Porto szczyci się bogatą historią i kulturą, zaś w połączeniu z cudownym klimatem i relaksującą atmosferą stanowi gwarancję niezapomnianych wakacji na kempingu. Kempingi w Porto gorąco zapraszają. 

czytaj więcej
Wybierz z 2 kempingi Porto z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Rio Alto

Póvoa de Varzim - Porto - Portugalia

35 kilometrów od znanego Porto położone jest równie ładne miasto Povoa de Varzim. Nowoczesny, oferujący znakomite udogodnienia kemping leży blisko plaży. Obok kempingu znajduje się pole golfowe.

Camping Angeiras

Angeiras - Porto - Portugalia

Mały rodzinny kemping, 17 kilometrów na północ od Porto. Pięknie położony z szeroką piaszczystą plażą w pobliżu.

Porto, drugie po Lizbonie pod względem wielkości miasto Portugalii, leży na brzegach rzeki Douro, w okolicy której znajduje się mnóstwo winnic. Region ten jest idealny dla wszystkich, którzy uwielbiają spacery, spływy kajakiem i wędrówki po górach. Samo Porto ma wiele do zaoferowania. Co powiecie na wyprawę łodzią po rzece Douro czy przelot helikopterem? Pełno tu sklepów, muzeów i imponujących mostów, jak np. Arrábida Bridge. Na kempingu w Porto wszystkie atrakcje i ciekawe miejsca będziecie mieli w zasięgu ręki.