si-jul.jpg

Kempingi w Alpach Julijskich

Kemping w Bled

Kemping w Bled na Słowenii w sercu Alp Julijskich oferuje atrakcyjną różnorodność. Kemping ten jest idealny dla rodzin, które lubią zajęcia na łonie natury. Słowenia oferuje zróżnicowany krajobraz a podczas pobytu będziecie zaskoczeni fantastyczną panoramą. Szukacie idyllicznych krajobrazów, źródeł termalnych, Adriatyku i łagodnego klimatu w jednym? Kemping Bled w Alpach Julijskich będzie doskonałym miejscem!

czytaj więcej
Wybierz z 1 kemping Alpy Julijskie/Bled z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Sobec

Lesce - Alpy Julijskie/Bled - Słowenia

Kemping położony w delcie rzeki Sava Dolinka zaledwie kilka kilometrów od jeziora Bled. Kemping ma również jezioro wypoczynkowe. Zastanawialiście się kiedyś czy lubicie taniec ludowy?

Bled słynie z jeziora z wyspą, na której zbudowano kościół. Miasto oferuje urocze sklepiki, restauracje i słoweński folklor. Możecie spróbować szczęścia w tutejszym kasynie. Okolice kempingu idealnie nadają się do wypraw górskich, kolarstwa górskiego, jazdy konnej, spływów kajakowych, wypraw łodzią, wędkarstwa a nawet lotów balonem! Z góry rozciąga się wspaniały widok. To prawdziwe wyzwanie zaplanować czas tak, aby móc skorzystać ze wszystkich atrakcji na kempingu w Bled.