Kempingi w Słowenii

Kemping w Słowenii

Bardzo wielu turystów wybiera kemping w Słowenii jako wakacyjną bazę, nie tylko ze względu na bliskość, ale przede wszystkim dlatego, że jest to wspaniały, gościnny, niedrogi kraj oferujący wspaniałe miejsca wypoczynkowe. Przyroda Słowenii zachwyca. Warto wspomnieć, że jest ona jednym z  najbardziej zielonych krajów w Europie. Słowenia oferuje między innymi słońce, morze i plażę. Wybrzeże Adriatyku jest idealnym miejscem na rodzinny wypoczynek. Nie sposób się tu nudzić. Termy w głębi kraju czy nadmorskie kurorty, przekonaj się na własnej skórze, co mają do zaoferowania kempingi w Słowenii.

czytaj więcej
Wybierz z 1 kemping Słowenia z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Terme Čatež

Čatež ob Savi - Słowenia - Słowenia

Kemping pełen atrakcji. Nie znajdziesz drugiego takiego parku wodnego. Dzieci (zwłaszcza nastolatki) będą go wspominać tygodniami, tak jak rodzice luksusowy wypoczynek.

Planujesz pobyt na kempingu w Słowenii? Zastanów się nad północną częścią kraju gdzie znajdują się jeziora, postrzępione pasma górskie i jaskinie. Warto zwiedzić stolicę Słowenii, Ljubljanę oraz antyczne portowe miasteczka jak Piran, Izola czy Koper. A Park Narodowy Triglav w Alpach Julijskich jest doskonałym miejscem dla fanów raftingu i kolarstwa górskiego. Dużą popularnością cieszy się też tutaj wspinaczka górska. A może po prostu wybierzesz się z kempingu na Słowenii na przejażdżkę aby podziwiać wspaniałe widoki?