ch.jpg

Kempingi w Szwajcarii

Wakacje na kempingu w Szwajcarii

Wszystkie pogłoski jakie słyszałeś o Szwajcarii są jak najbardziej trafne. Szwajcarzy robią najlepsze czekolady, sery oraz zegarki, a wszystko jest zawsze na czas. Możesz spróbować również jodłowania i fondue. Co więcej, znajdziesz tu jedne z najbardziej zapierających dech w piersiach krajobrazów jakie kiedykolwiek będziesz mieć okazję zobaczyć. Krystalicznie czyste jeziora. Imponujące i majestatyczne góry i niesamowicie wręcz wspaniałe Parki Krajobrazowe. Z Zurychem, Bernem, Bazyleą, Lucerną i Genewą na czele, w Szwajcarii znajdują się jedne z najbardziej kosmopolitycznych i urzekających miast w Europie. Jako że Szwajcaria graniczy z wieloma państwami, czyni ją to krajem niezwykle wielojęzycznym. Przygotuj się więc na odświeżenie swojego francuskiego, niemieckiego i włoskiego. Kuchnia szwajcarska jest również bardzo zróżnicowana i smaczna. Odetchnij niesamowicie rześkim powietrzem we wspaniałym górskim raju - Alpach. Biorąc pod uwagę czekoladę, wypoczynek na świeżym powietrzu i spektakularne całodniowe wycieczki dla dzieci, Szwajcaria to idealne miejsce na fantastyczne rodzinne wakacje na kempingu.

czytaj więcej
Wybierz z 3 kempingi Szwajcaria z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Manor Farm 1

Interlaken - Oberland Berneński - Szwajcaria

POLECAMY: Idealne położenie nad jeziorem Thunder, blisko Interlaken. Świetnie utrzymany kemping, sporty wodne i tereny do opalania. Wybierzcie się na spacer po górach i odwiedźcie Bern.

Camping Simplonblick

Raron - Wallis - Szwajcaria

Bardzo dobra lokalizacja z miłym widokiem na przełęcz Simplon. Dobrym wstępem do górskich wędrówek będzie wycieczka na najdłuższe w Europie lodowce Leukerbad i Aletsch.

Camping Santa Monica

Raron - Wallis - Szwajcaria

Przyjemny kemping rodzinny, doskonałe udogodnienia i dużo uwagi poświęcanej dzieciom. Obok kempingu znajduje się kolejka linowa, która zabierze Was w wyższe partie gór.