Kempingi w Oberlandzie Berneńskim

Kemping w Oberlandzie Berneńskim

Wakacje na kempingu w Oberlandzie Berneńskim wypełnia piękny i zróżnicowany krajobraz. Znajdziesz tu  malowniczo ośnieżone szczyty gór, piękne górskie jeziora, wspaniałą kolejkę zębatą, skromne górskie miasteczka, ogrom tras spacerowych, a przede wszystkim gościnnych mieszkańców. Szwajcarski Oberland Berneński jest znany ze swojego urozmaicenia, a więc nic dziwnego, że ten bajecznie piękny region na północ od stolicy, Berna, jest tak popularny. Nie tylko miłośnicy dzikiej przyrody będą tu szczęśliwi, rodziny z dziećmi także doceniają wakacje w tej niezapomnianej części Szwajcarii. Dzięki Vacansoleil, Ty też możesz cieszyć się pobytem na campingu w Oberlandzie Berneńskim, jeszcze w tym roku!

czytaj więcej
Wybierz z 1 kemping Oberland Berneński z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Manor Farm 1

Interlaken - Oberland Berneński - Szwajcaria

POLECAMY: Idealne położenie nad jeziorem Thunder, blisko Interlaken. Świetnie utrzymany kemping, sporty wodne i tereny do opalania. Wybierzcie się na spacer po górach i odwiedźcie Bern.

Z kempingu w Oberlandzie Berneńskim do Jungfraujochu

Twój kemping w Oberlandzie Berneńskim to idealna baza wycieczkowa. Jedną z głównych atrakcji tego regionu jest Jungfraujoch, gdzie znajdziesz najwyższą stację kolejową w Europie. Stacja mieści się w regionie umieszczonym na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Unikalny krajobraz ze swoim urzekającym pięknem, wraz z Aletsch, najdłuższym lodowcem w Alpach, to obowiązkowe punkty podróży podczas pobytu na campingu w Oberlandzie Berneńskim.

Więcej wspaniałych wycieczek z campingu w Oberlandzie Berneńskim

Poza czarem Jungfraujochu, możesz zaplanować również inne okoliczne wycieczki z kempingu w Oberlandzie Berneńskim. Odwiedź barwną i rozmaitą stolicę Bern i podziwiaj średniowieczny charakter centrum miasta lub po prostu rozejrzyj się po Interlaken. Miasto to leży u stóp góry, pomiędzy dwoma jeziorami. Na obrzeżach miasta znajduje się wspaniały Park Tajemnic, szczególnie polecany dla dzieci. Lubisz zakupy? Poza Brnem, modny Gstaad nieopodal campingu w Oberlandzie Berneńskim, także oferuje wiele wspaniałych zakupowych atrakcji.

Atrakcje dookoła Twojego kempingu w Oberlandzie Berneńskim

Nierozsądnie byłoby po prostu spędzić cały czas na kampingu w Oberlandzie Berneńskim, ponieważ wszystkie regiony w sąsiedztwie mają swoją własną unikalną atmosferę i krajobraz. Daj się uwieść wspaniałej naturze. Spaceruj przez wąwóz lodowca lub zwiedzaj niesamowicie bujny, zielony krajobraz. To miejsce ma ogrom rozległych tras rowerowych, a także wędrówkowych. Jeśli chcesz spróbować czegoś kompletnie nowego, odkryj piękno wiejskich okolic na skuterze – to nowy trend! Rower Trotti to alternatywa dla klasycznego roweru. Camping w Oberlandzie Berneńskim to istny raj dla aktywnych podróżników.

Urocze górskie jeziora to świetne miejsce na ochłodę w lecie.

Nieopodal kempingu w Oberlandzie Berneńskim znajdziesz przepiękne górskie jeziora – Thun, Brienzer obok Interlaken, a także wiele innych. Możesz odkrywać jeziora łódką, lecz te naturalne jeziora sprzyjają również kąpielom, surfowaniu i żeglowaniu. Możesz cieszyć się orzeźwieniem w najgorętsze dni podczas rodzinnych wakacji! W dodatku te wspaniałe jeziora mieszczą się w pięknych lokalizacjach, otrzymasz więc niesamowity widok na okolicę. To cudowny obraz, którego prędko nie zapomnisz po spędzeniu wyśmienitych wakacji na kempingu w Oberlandzie Berneńskim.

Na kampingu w Oberlandzie Berneńskim możesz cieszyć się wakacjami tak, jak lubisz!