ch-wal.jpg

Kempingi w Wallis

Kemping w Wallis

Kemping w Wallis to idealna baza dla miłośników gór. Ci, którzy kochają wspinaczkę i jazdę na rowerze będą tu mieli mnóstwo okazji do uprawiania tych sportów. W regionie znajdują się liczne trasy, które prowadzą do najpiękniejszych miejsc. Czy chcielibyście podziwiać te wspaniałe widoki z góry? Wybierzcie się na wycieczkę kolejką linową na szczyt góry, na przejażdżkę wzdłuż jednej z wielu przełęczy lub powspinajcie się na lodowiec Rhône. Po powrocie na kemping w Wallis będziecie mieli co wspominać.

czytaj więcej
Wybierz z 2 kempingi Wallis z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Simplonblick

Raron - Wallis - Szwajcaria

Pięknie położony kemping z widokiem na Alpy. Doskonała baza dla alpinistów w Leukerbad oraz w okolicy lodowca Aletsch, który jest najdłuższym w Europie.

Camping Santa Monica

Raron - Wallis - Szwajcaria

Przyjemny kemping rodzinny, doskonałe udogodnienia i dużo uwagi poświęcanej dzieciom. Obok kempingu znajduje się kolejka linowa, która zabierze Was w wyższe partie gór.

W pobliżu kempingu w Wallis biegnie rzeka Rhône. Idealne miejsce dla tych, którzy kochają rafting i spływy kajakiem. Dzieci zachwycą także liczne możliwości wypraw w okolicy. Zoo Les Marécottes i park tematyczny Point Sud Adventure Park z pewnością spełnią ich oczekiwania, podobnie jak wyprawa łodzią po jeziorze St. Léonard. Marzycie jedynie o relaksie? Co powiecie na dzień w spa? Podczas wakacji na kempingu w Wallis polecamy wizytę w Leukerbad Spa.