Kempingi z WiFi Internetu w Vacansoleil

Wifi na kempingu

Poinformowanie domowników, że bezpiecznie dotarliście na miejsce, wysłanie zdjęć z wakacji we Włoszech czy Chorwacji lub wgląd w portale społecznościowe. To wszystko będzie możliwe jeśli wybierzesz kemping z wifi. Limit internetu można spokojnie zostawić na czas spędzony w podróży.

Darmowy czy płatny

Kwestia opłaty zależy od kempingu i w zależności od kempingu może też się różnić dostęp do wifi. Zazwyczaj Wifi dostępne jest w centralnych punktach kempingu lub w specjalnie wyznaczonych strefach.

 

Wybierz z 222 kempingi

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Acqua e Sole

Sainte-Lucie de Porto-Vecchio - Korsyka - Francja

Kemping położony w spokojnym miejscu nieopodal uroczej wioski i w pobliżu jednej z najpiękniejszych plaż Korsyki. Udany mix kultury i wodnych atrakcji sportowych 15 km od Porto-Vecchio.

Camping Adria

Ankaran - Riwiera Adriatycka (SL) - Słowenia

Położony w Zatoce Triestu na małym odcinku wybrzeża pomiędzy Włochami i Chorwacją. Duży basen Olimpijski tuż przy morzu. Zobacz Triest i urocze miasteczka Koper i Piran.

Camping Aluna Vacances

Ruoms - Ardèche - Francja

W regionie Ardèche, w pobliżu Pont d'Arc. W środowe wieczory polecamy odwiedziny w 'marché nocturne', tętniącym życiem rynku. Muzyka, produkty regionalne, słodycze i mnóstwo zabawy.

Camping Am Waldbad

Dellach im Drautal - Karyntia - Austria

Wspaniały kemping w poludniowych Alpach m.in. z przyjemnym kompleksem basenów ze zjeżdżalnią i wirem wodnym.

Camping Baia Verde

Manerba del Garda - Jezioro Garda - Włochy

Wspaniałe miejsce po spokojnej stronie jeziora Garda w pobliżu Manerby. Delektujcie się cudownym, włoskim słońcem na tarasach kempingu, lub wybierzcie się na relaksujacy hydromasaż.