it-gar.jpg

Kempingi nad Jeziorem Garda

Kemping nad Jeziorem Garda

Kemping nad jeziorem Garda jest popularny nie tylko z tego powodu, że położony jest nad największym jeziorem we Włoszech, ale też ten piękny region Włoch spełni życzenia każdego. Szeroki wybór sportów wodnych, piękna przyroda, liczne zabytki i przytulne wioski. Niemal wszystkie zakwaterowania nad jeziorem Garda są świetnym początkiem do zwiedzania z całą rodziną. Chcielibyście może obudzić się z rana i spoglądać na piękny górski krajobraz i fantastyczne jezioro? Zarezerwujcie więc kemping nad jeziorem Garda z Vacansoleil.

czytaj więcej
Wybierz z 15 kempingi Jezioro Garda z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Altomincio Family Park

Salionze - Jezioro Garda - Włochy

Doskonale utrzymany kemping ze wspaniałymi udogodnieniami dla rodzin oraz mnóstwem wodnej zabawy, położony na południe od Peschiera del Garda. Jezioro Garda oddalone o zaledwie kilka kilometrów.

Camping Cisano / San Vito

Cisano di Bardolino - Jezioro Garda - Włochy

Piękny kemping na terenie parku wakacyjnego. Mozliwość korzystania ze wszystkich atrakcji parku w tym z basenu i prywatnej plaży nad jeziorem Garda.

Camping Bella Italia

Peschiera del Garda - Jezioro Garda - Włochy

Rozległy kemping z wieloma luksusowymi udogodnieniami, wśród nich baseny, jacuzzi i zjeżdżalnie. W pobliżu znajdują się Sirmione i Gardaland oraz Verona - miasto oper.

Camping Del Garda Village and Camping

Peschiera del Garda - Jezioro Garda - Włochy

Bardzo dobrze utrzymany kemping blisko jeziora Garda. Jeżeli nie masz dosyć wody, kemping oferuje basen. Dzieci zapraszamy do pobliskiego parku rozrywki Gardaland.

Camping Europa Silvella

San Felice del Benaco - Jezioro Garda - Włochy

Wspaniały tarasowo położony kemping z niesamowitym widokiem, doskonałym kompleksem basenowym oraz prywatną plażą nad jeziorem. Atrakcje i wygody dla gości w każdym wieku.