it-gar.jpg

Kempingi nad Jeziorem Garda

Kemping nad Jeziorem Garda

Kemping nad jeziorem Garda jest popularny nie tylko z tego powodu, że położony jest nad największym jeziorem we Włoszech, ale też ten piękny region Włoch spełni życzenia każdego. Szeroki wybór sportów wodnych, piękna przyroda, liczne zabytki i przytulne wioski. Niemal wszystkie zakwaterowania nad jeziorem Garda są świetnym początkiem do zwiedzania z całą rodziną. Chcielibyście może obudzić się z rana i spoglądać na piękny górski krajobraz i fantastyczne jezioro? Zarezerwujcie więc kemping nad jeziorem Garda z Vacansoleil.

czytaj więcej
Wybierz z 15 kempingi Jezioro Garda z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Toscolano

Toscolano Maderno - Jezioro Garda - Włochy

POLECAMY: Unikalne położenie wewnątrz krużganka. Idealne miejsce pośród zielonych drzew i ze wspaniałymi basenami. Prywatna plaża nad jeziorem Garda, urocza miejscowość ok 500 m stąd.

Camping Campeggio Del Garda

Peschiera del Garda - Jezioro Garda - Włochy

Ten cudowny rodzinny kemping ma wyjątkową lokalizację. Bezpośrednio nad jeziorem Garda z wszystkimi możliwymi opcjami sportów wodnych. Zupełnie nowe udogodnienia na kempingu, w cudownej okolicy.

Camping Fontanelle

Moniga del Garda - Jezioro Garda - Włochy

Przyjemny kemping z basenem położony nad pięknym jeziorem Garda. W okolicy znajdziecie wiele uroczych miast, park rozrywki, a także piękne krajobrazy.

Camping Lido

Pacengo di Lazise - Jezioro Garda - Włochy

POLECAMY: Najwyższej klasy kemping w sportowym duchu. Także dla najmłodszych - są tu baseny i place zabaw. Prywatna plaża nad jeziorem i restauracja z widokiem na jezioro Garda.

Camping Baia Verde

Manerba del Garda - Jezioro Garda - Włochy

Wspaniałe miejsce po spokojnej stronie jeziora Garda w pobliżu Manerby. Delektujcie się cudownym, włoskim słońcem na tarasach kempingu, lub wybierzcie się na relaksujacy hydromasaż.