it-gar.jpg

Kempingi nad Jeziorem Garda

Kemping nad Jeziorem Garda

Kemping nad jeziorem Garda jest popularny nie tylko z tego powodu, że położony jest nad największym jeziorem we Włoszech, ale też ten piękny region Włoch spełni życzenia każdego. Szeroki wybór sportów wodnych, piękna przyroda, liczne zabytki i przytulne wioski. Niemal wszystkie zakwaterowania nad jeziorem Garda są świetnym początkiem do zwiedzania z całą rodziną. Chcielibyście może obudzić się z rana i spoglądać na piękny górski krajobraz i fantastyczne jezioro? Zarezerwujcie więc kemping nad jeziorem Garda z Vacansoleil.

czytaj więcej
Wybierz z 15 kempingi Jezioro Garda z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Eden

San Felice del Benaco - Jezioro Garda - Włochy

Atrakcyjny kemping z przytulną prywatną plażą, basenem i wspaniałym widokiem na jezioro Garda. Dobrym pomysłem będzie wyprawa łódką po jeziorze oraz wypad do Brescia lub Saló.

Camping Eurocamping

Pacengo di Lazise - Jezioro Garda - Włochy

Przyjazny, rodzinny kemping nad jeziorem Garda z basenem i wieloma sportowymi atrakcjami. Niedaleko znajdują się parki rozrywki, ale także tutaj dzieci czują się jak w domu.

Camping Tiglio

Sirmione - Jezioro Garda - Włochy

Urocze miejsce nad Jeziorem Garda w pobliżu plaż i słynnego półwyspu Sirmione z jego słynnym zamkiem. Idealne dla rodzin z małymi dziećmi.

Camping Garda

Limone sul Garda - Jezioro Garda - Włochy

POLECAMY: Położony na północno-zachodnim brzegu jeziora Garda, 10 km od Rivy. Wspaniały basen z miejscem do opalania i widokiem na jezioro. Idealna dla młodych rodzin, prywatna plaża.

Camping La Gardiola

San Felice del Benaco - Jezioro Garda - Włochy

Spokojne miejsce w najcieplejszym rejonie Jeziora Garda, niewielki i idealnie dopasowany do młodych rodzin. Wzdłuż kempingu biegnie mała plaża, a nieco dalej położone są te większe.