it-gar.jpg

Kempingi w Pacengo

Kemping w Pacengo

Pobyt na kempingu w Pacengo oznacza zasłużony wypoczynek nad Jeziorem Garda dla całej rodziny. Wkrótce odkryjecie dlaczego tak wiele osób chętnie odwiedza kempingi nad uroczym Lago di Garda. Kempingi w tej części Jeziora Garda otoczone są winnicami i drzewami oliwnymi, co tworzy wyjątkową atmosferę. Intymne plaże przy jeziorze w połączeniem ze słonecznym klimatem dostarczają wielu godzin wodnej zabawy podczas wakacji na kempingu w Pacengo..

czytaj więcej
Wybierz z 2 kempingi Pacengo di Lazise z Vacansoleil

Camping Lido

Pacengo di Lazise - Jezioro Garda - Włochy

POLECAMY: Najwyższej klasy kemping w sportowym duchu. Także dla najmłodszych - są tu baseny i place zabaw. Prywatna plaża nad jeziorem i restauracja z widokiem na jezioro Garda.

Camping Eurocamping

Pacengo di Lazise - Jezioro Garda - Włochy

Przyjazny, rodzinny kemping nad jeziorem Garda z basenem i wieloma sportowymi atrakcjami. Niedaleko znajdują się parki rozrywki, ale także tutaj dzieci czują się jak w domu.

Eurocamping, duży kemping w Pacengo, położony jest bezpośrednio nad Jeziorem Garda. W pobliżu kempingu znajduje się port, w którym z pewnością znajdziecie przytulną restaurację. Równie blisko kempingu znajdują się miejscowości Garda, Lazise, Peschiera i Bardolino, tak jak park rozrywki Gardaland i Canevaworld. Lubicie wyprawy łodzią? Jeśli tak, wybierzcie się w promem z Bardolino i odwiedźcie jedną z siedmiu wysp na jeziorze. Innymi słowy podczas wakacji na kempingu w Pacengo nie będzie miejsca na nudę.