it-gar.jpg

Kempingi w Peschiera del Garda

Kemping w Peschiera del Garda

W prowincji Werona, na południowym brzegu jeziora Garda leży popularne miasto Peschiera del Garda. Rezerwacja wakacji na kempingu w Peschiera del Garda to gwarancja wspaniałej zabawy. Piękne centrum powita Was romantycznymi widokami, wszechobecnymi kwiatami, przytulnymi skwerami, sklepikami, ogródkami oraz restauracjami. To niezwykle ważny port w regionie, dlatego zawsze jest tu wiele ciekawych zajęć. Miasta takie jak historyczna Wenecja i znana z powieści Werona, znajdują się nieopodal kempingu w Peschiera del Garda. 

czytaj więcej
Wybierz z 3 kempingi Peschiera del Garda z Vacansoleil

Camping Bella Italia

Peschiera del Garda - Jezioro Garda - Włochy

Rozległy kemping z wieloma luksusowymi udogodnieniami, wśród nich baseny, jacuzzi i zjeżdżalnie. W pobliżu znajdują się Sirmione i Gardaland oraz Verona - miasto oper.

Camping Del Garda Village and Camping

Peschiera del Garda - Jezioro Garda - Włochy

Bardzo dobrze utrzymany kemping blisko jeziora Garda. Jeżeli nie masz dosyć wody, kemping oferuje basen. Dzieci zapraszamy do pobliskiego parku rozrywki Gardaland.

Camping Campeggio Del Garda

Peschiera del Garda - Jezioro Garda - Włochy

Ten cudowny rodzinny kemping ma wyjątkową lokalizację. Bezpośrednio nad jeziorem Garda z wszystkimi możliwymi opcjami sportów wodnych. Zupełnie nowe udogodnienia na kempingu, w cudownej okolicy.

W pobliżu kempingu w Peschiera del Garda znajduje się Gardaland, park rozrywki oferujący animacje, emocje i przygodę dla całej rodziny. Wodny park Cavour i niekończące się godziny wodnych zabaw także znajduje się nieopodal. Jezioro Garda idealnie nadaje się do różnorodnych zajęć wodnych i większość kempingów położonych jest bezpośrednio przy tym największym jeziorze Włoch. Del Garda, San Benedetto i Bella Italia to zaledwie kilka z nich. Szukacie fantastycznych wakacji dla całej rodziny? Kemping w Peschiera del Garda to miejsce dla Was.