it-ise.jpg

Kempingi nad Jeziorem Iseo

Kemping nad jeziorem Iseo

Włochy to gwarancja udanych wakacji. Kempingować można wszędzie, ale kemping nad jeziorem Iseo to idealna destynacja dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój i przestrzeń oraz przyrodę i kulturę. Na środku jeziora leży wyspa Monte Isola o powierzchni 4,5 km². Najwyższy punkt nad poziomem jeziora leży na wysokości 400 metrów, stąd też nazwa wyspy: wyspa górska. Na wyspę roztacza się piękny widok z kempingu nad jeziorem Iseo. Koniecznie wybierzcie się tam łodzią podczas Waszego pobytu. 

czytaj więcej
Wybierz z 1 kemping Jezioro Iseo z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Sassabanek

Iseo - Jezioro Iseo - Włochy

POLECAMY: Luksusowy kemping na półwyspie na jezioro Iseo. Tematem przewodnim jest tu zabawa i sporty wodne na kempingu oraz w jeziorze. Warto odwiedzić urocze Iseo i pobliską Brescię.

Jezioro Iseo to idealne miejsce na sporty wodne, takie jak kajaki, żeglarstwo i windsurfing. W pobliżu kempingu znajduje się piękny rezerwat przyrody oferujący możliwość licznych wędrówek. Koniecznie powinniście zobaczyć także zamek Oldofredi i piramidy kamienne Fate di Pietra. Warto także wybrać się do miast Brescia oraz Iseo. Planujecie uciec od zgiełku i hałasu i zwiedzić tę wyjątkową część Włoch? W takim razie najlepszym wyborem będzie kemping nad jeziorem Iseo.