it-ise.jpg

Kempingi w Iseo

Kemping blisko Iseo

Czy chcecie wybrać się na kemping nad jeziorem? Jeśli tak, kemping w pobliżu Iseo będzie dla Was idealnym miejscem. Iseo to małe, historyczne miasteczko położone na południowym brzegu jeziora Iseo. Kemping położony jest na półwyspie przy jeziorze. Wszyscy, którzy kochają wodę, spędzą tutaj wspaniałe wakacje. Jezioro jest idealne na uprawianie wszelkiego rodzaju sportów wodnych. Kajaki, żeglarstwo i windsurfing to jedne z wielu opcji. Kemping Sassabanek lub inny kemping blisko Iseo z pewnością mają w ofercie te i inne atrakcje. 

czytaj więcej
Wybierz z 1 kemping Iseo z Vacansoleil

Camping Sassabanek

Iseo - Jezioro Iseo - Włochy

POLECAMY: Luksusowy kemping na półwyspie na jezioro Iseo. Tematem przewodnim jest tu zabawa i sporty wodne na kempingu oraz w jeziorze. Warto odwiedzić urocze Iseo i pobliską Brescię.

W pobliżu jeziora Iseo znajduje się mnóstwo typowych włoskich miejscowości z wąskimi uliczkami, uroczymi skwerami i przytulnymi restauracjami. Każdy z regionów otaczających jezioro ma coś do zaoferowania: zamek, klasztor i kościół, to jedne z wielu miejsc wartych odwiedzenia. Polecamy także wizytę w pobliskim mieście Brescia, skąd z łatwością dotrzeć można do Mediolanu czy Werony. Bez względu na zainteresowania, kemping blisko Iseo zapewnia atrakcje dla każdego.