it-tos.jpg

Kempingi w Toskanii

Wypoczynek na kempingu w Toskanii

Wypoczynek na kempingu w Toskanii oferuje idealną mieszankę wakacyjną. Świecące słońce, bogata kultura, wspaniała przyroda i doskonała kuchnia. Poza tym, długie wybrzeże z piaszczystymi plażami  i przyjemnymi barami plażowymi, przyroda również ucieszy Wasze oczy. A poza tym słynne miasta, wioski i inne ukryte skarby są typowe dla tej części Włoch. Jeśli kochacie przyrodę, muzea, kafejki, dobre jedzenie, urocze wioski oraz mieszankę widoków, aktywności, słońca, morza i pasku, wtedy wakacje na kempingu w Toskanii spełnią Wasze wakacyjne marzenia. Vacansoleil wybrało dla Was najpiękniejsze miejsca na wypoczynek w toskańskim raju.

czytaj więcej
Wybierz z 16 kempingi Toskania z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Free Time

Marina di Bibbona - Toskania - Włochy

Typowy włoski kemping położony na obrzeżach Marina di Bibbona. Na pierwszy plan wysuwa się tu zapewniana przez cały dzień rozrywka. W pobliskiej miejscowości znadziecie mnóstwo barów i restauracji.

Camping Torre Pendente

Pisa - Toskania - Włochy

Torre Pendente to niewielki kemping położony w zielonej, spokojnej okolicy. znajduje się on nieopodal Krzywej Wieży w Pizie i stanowi doskonałą bazę wypadową do całej Toskanii.

Camping Siena Colleverde

Siena - Toskania - Włochy

Z pewnością zachwyci Was niesamowity widok padający na całą Sienę ze wzgórz nieopodal centrum miasta. Dwa razy do roku w tym znanym toskańskim mieście odbywa się wyścig konny, Palio.

Camping Boschetto di Piemma

San Gimignano - Toskania - Włochy

Polecamy spacery po malowniczej okolicy kempingu i tutejszych winiarni. Można także wypożyczyć rower, choć toskański krajobraz jest mocno górzysty.

Camping Le Marze

Marina di Grosseto - Toskania - Włochy

Bardzo ładny kemping, położony blisko morza oferujący piękno przyrody Narodowego Parku Le Maremma oraz szerokie piaszczyste plaże. Uroczy kurort Marina di Grosseto oddalony jest o 4 kilometry