Kempingi w Umbrii

Kemping w Umbrii

Wakacje na kempingu w Umbrii oznaczają pobyt w zielonym sercu Włoch. Położony w środkowych Włoszech w pobliżu Adriatyku i Morza Śródziemnego oraz wielu pięknych miast, jak Florencja czy Rzym. Charakterystyczne dla regionu są zielone wzgórza, jeziora, pola słoneczników i gaje oliwne. Słynie on z doskonałych win i potraw. Wakacje na kempingu w Umbrii zapewnią wszystko, czego potrzeba do udanych wakacji.

czytaj więcej
Wybierz z 4 kempingi Umbria/Jezioro Trasimeno z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Villaggio Italgest

Sant'Arcangelo di Magione - Umbria/Jezioro Trasimeno - Włochy

Dobrze zorganizowany kemping przy jeziorze Trasimeno z wieloma ekskluzywnymi wygodami. Fajny basen, cicha plaża i wszelkie atrakcje. Doskonałe miejsce na rodzinny urlop.

Camping Badiaccia

Castiglione del Lago - Umbria/Jezioro Trasimeno - Włochy

Uroczy kemping rodzinny na brzegach jeziora Trasimeno. Plaża stanie się Twoim ulubionym miejscem. Dzieci czekają wspaniałe atrakcje: basen, animacje, plac zabaw i wiele innych. Umbria i Toskania czekają na Twój przyjazd!

Camping Punta Navaccia

Tuoro sul Trasimeno - Umbria/Jezioro Trasimeno - Włochy

Popularny kemping nad jeziorem Trasimeno z własnym portem i czarującą plażą. Dużo atrakcji, zwłaszcza dla dzieci. Centralnie położony teatr dostarcza wielu wrażeń.

Przebywając na kempingu w Umbrii, nieopodal jeziora Trasimeno można skorzystać z możliwości uprawiania różnych sportów wodnych lub wybrać się na spacer nad jeziorem. Pamiętajcie o zwiedzeniu Cortony z przepięknym widokiem na jezioro. W Umbrii znajduje się kilka romantycznych miast. W stolicy regionu, Perugii, znaleźć można liczne ślady bogatej historii tego miejsca. Odwiedźcie Asyż, miasto pielgrzymów, lub wybierzcie się w krótki rejs. Wasze wakacje na kempingu w Umbrii bez wątpienia będą wyjątkowe.