Kempingów z domkami wakacyjnymi w Czechy


Domki wakacyjne w Czechach

Szukasz wysokiej klasy kempingu w Czechach z możliwością pobytu w komfortowym domku wakacyjnym? Wybierz kemping z domkami wakacyjnymi w Pradze lub rejonie Karkonoszy. Ciesz się korzyściami, jakie płyną z pobytu w domku wakacyjnym, jak choćby prywatna łazienka i toaleta czy zestaw mebli ogrodowych. Do Twojej dyspozycji jest także pokój dzienny oraz w pełni wyposażona kuchnia z werandą. W takich warunkach pobyt na kampingu w Czechach upłynie z pewnością niezwykle przyjemnie.

Czechy – idealne wakacje dla gości w każdym wieku

Czechy to idealne miejsce na wypoczynek dla osób dbających o domowy budżet. Możesz spróbować wybornych, lokalnych potraw oraz czeskiego piwa w cenach, które są porównywalne lub nieco wyższe od cen w Polsce. Wybierz kemping w pobliżu Pragi, a do tej modnej metropolii dotrzesz w zaledwie 30 minut. Praga słynie z pięknych mostów, budynków i skwerów miejskich. Osoby zainteresowane nieco bardziej aktywnym wypoczynkiem z pewnością dobrze poczują się w Karkonoszach. Podczas pobytu na kempingu w tym regionie możesz spróbować kajakowania, wziąć lekcje łucznictwa i wybrać się w podróż rowerem. Czechy mają mnóstwo do zaoferowania, jeśli chodzi o sport, kulturę i wypoczynek. To wspaniała destynacja wakacyjna dla gości w każdym wieku.

Wybierz idealny domek na wymarzone wakacje

Wybierz idealny domek wakacyjny w Czechach dla Twojej rodziny. Do wyboru jest 8 rodzajów komfortowych a często nawet luksusowych, domków wakacyjnych dostępnych na kempingach: Hawaï, Fiji, Bali, Tahiti, Tahiti XL, Waikiki, Waikiki XL oraz Glamping. Na każdym z kempingów napotkasz inne rodzaje domków. Hawaï to nasz najbardziej podstawowy model, który posiada zazwyczaj jedną sypialnię. Fiji i Bali dysponują dwiema sypialniami, w pełni wyposażoną kuchnią z lodówką, własną łazienką i toaletą. Domek Tahiti jest nieco większym modelem i posiada aż dwie łazienki i dwie sypialnie. Tahiti XL również oferuje dwie łazienki, a dodatkowo aż trzy sypialnie. Waikiki to największy domek w ofercie z trzema sypialniami, łazienką i w pełni wyposażoną kuchnią. Waikiki XL to powiększona wersja domku Waikiki z czterema sypialniami. Domek wakacyjny typu Glamping zapewnia gościom luksusowe udogodnienia. Więcej o domkach Vacansoleil przeczytać możesz tutaj.

Wybierz z 3 kempingi w Czechy

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Praha Klánovice

Klánovice - Praga - Czechy

Kemping z mnóstwem atrakcji sportowych dla młodszych i starszych położony jest pośród zieleni, ale już po 20 minutach metrem możecie znaleźć się w jednym z najciekawszych europejskich miast.

Camping Sokol Praha

Dolní Počernice - Praga - Czechy

Idealne miejsce do odwiedzenia Pragi. Kemping na spokojnych przedmieściach w pobliżu lasu i pełnego ryb jeziora. Do miasta w kilka minut zabiorą Was autobusy, metro, tramwaj lub pociąg.

Camping 2000

Januv Dul - Karkonosze - Czechy

Uroczy kemping na zachód od Karkonoszy z szeroką ofertą zajęć na świeżym powietrzu. Basen, zjeżdżalnia i uroczy taras. Wspaniały punkt wypadowy na wycieczki do Libereca i Pragi.