Kempingów z domkami wakacyjnymi w Holandia


Domki wakacyjne w Holandii

Vacansoleil wyselekcjonowało kilka wspaniałych kempingów z domkami wakacyjnymi w Holandii. Gdzie chcesz spędzić wakacje? Wyspy Wadden, Zeeland, Limburgia czy Friesland? Niezależnie, które z tych miejsc wybierzesz, możesz zatrzymać się w jednym z komfortowych i przestronnych domków wakacyjnych. To gwarancja niezapomnianych wakacji!

Typowo holenderskie krajobrazy, z miastami i morzem!

Zobacz na własne oczy typowo holenderskie pola pełne kwiatów, wiatraki, liczne kanały wodne, charakterystyczne stroje i słynną niebieską ceramikę. Jeśli jesteś miłośnikiem szerokich, piaszczystych plaż, Vacansoleil ma mnóstwo kempingów na wybrzeżu Morza Północnego. Koniecznie odwiedź też Amsterdam, Rotterdam lub Hagę. Podziwiaj liczne kanały, zwiedzaj muzea lub ciesz się szaleństwem zakupów. Skorzystaj też z  bliskości przyrody – znajdziesz tu mnóstwo zieleni, którą możesz podziwiać podczas pieszych lub rowerowych wędrówek. Szczególnie polecamy park przyrodniczy Veluwe. Holandia to również dobre miejsce na wakacyjny wypoczynek z dziećmi.  Odwiedź zoo lub jeden z parków rozrywki – Nemo Science lub wystawę Body Worlds Adventure w Amsterdamie.

Wybierz komfortowy domek wakacyjny

Wybierz domek wakacyjny w Holandii, który idealnie będzie odpowiadał Twoim potrzebom! Możesz wybrać spośród ośmiu różnych domków: Hawaï, Fiji, Bali, Tahiti, Tahiti XL, Waikiki, Waikiki XL oraz Glamping. Hawaï posiada zazwyczaj jedną sypialnię. Fiji i Bali dwie sypialnie, w pełni wyposażoną kuchnię z lodówką oraz własną łazienkę i toaletę. Domek Tahiti posiada dwie łazienki i dwie sypialnie. Tahiti XL posiada dwie łazienki i 3 sypialnie, Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej przestrzeni, wybierz Waikiki. Ten komfortowy domek oferuje aż trzy sypialnie, łazienkę, duży stół i w pełni wyposażoną kuchnię. Waikiki XL posiada aż cztery sypialnie. Domek typu Glamping to z kolei nasz najbardziej luksusowy domek wakacyjny.

Wybierz z 14 kempingi w Holandia

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Bergumermeer

Suameer - Fryzja - Holandia

Znakomite miejsce wakacyjne w Bergumer Meer, z jeziorem w centrum Friesland. Duży kemping z wieloma atrakcjami dla gości w każdym wieku niezależnie od podody. To jest życie!

Camping De Heldense Bossen

Helden - Limburgia (NL) - Holandia

Pośród lasów Północnej Limburgii, na południe od uroczego Venlo. Wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi w wieku ok. 14 lat. Wiele rodzinnych atrakcji także w okolicy.

Camping De Leistert

Roggel - Limburgia (NL) - Holandia

Duży park wakacyjny z bogatą ofertą. Baseny - kryte i odkryte, plaża nad jeziorem czy plac zabaw to tylko niektóre z atrakcji. Park rozrywki Toverland znajduje się tuż obok!

Camping De Schatberg

Sevenum - Limburgia (NL) - Holandia

Przyjemny kemping rodzinny stanowiący część dużego kompleksu rekreacyjnego. Kilka jezior, baseny kryte i zewnętrzne i duży kompleks z mnóstwem udogodnień i atrakcji!

Camping Delftse Hout

Delft - Rotterdam / Haga - Holandia

Bliskość kultury i przyrody. Polecamy spacer i odwiedzenie historycznych kanałów miasta Delft, muzeów i czarujących tarasów, i powrót autobusem miejskim jadącym do samego kempingu.