Kempingów z domkami wakacyjnymi w Luksembourg


Domki wakacyjne w Luksemburgu

Szukasz ciekawych wakacyjnych miejsc w samym sercu Europy Zachodniej? Wybierz zatem camping z komfortowym domkiem wakacyjnym w Luksemburgu.

Zabytki i przyroda

Luksemburg daje wiele możliwości spędzania czasu wolnego. Odwiedź jeden z zamków lub jezioro zaporowe. A może wybierzesz się na spływ kajakowy lub wspinaczkę na jeden ze stromych klifów? Możesz wybrać się do jednej z winiarni na degustację wina. Możesz też podziwiać liczne fortece dawnych miast obronnych. Luksemburg posiada ponad 5000 km tras pieszych, co sprawia, że jest to raj dla osób lubiących spędzać czas aktywnie. Koniecznie wybierz się na wycieczkę do Müllerthal – dzięki stromym kamiennym ścianom, porośniętymi lasem wzgórzami i licznymi potokami miejsce to zyskało miano „małej Szwajcarii”. Jest tu również wiele osobliwych, uroczych wiosek, ale jeśli wybierasz się na wakacje właśnie tutaj, nie możesz ominąć stolicy, czyli miasta Luksemburg.

Jeszcze więcej wskazówek na jednodniowe wycieczki

Luksemburg to doskonałe miejsce dla dzieci. Jest tu mnóstwo parków zoologicznych i dużo obszarów przyrodniczych, odpowiednich do wędrówek pieszych. Szukasz czegoś więcej? Znajdziesz tu mnóstwo teatrów, kin, klubów, barów i kawiarni. Luksemburg to bardzo urozmaicony kraj i niezależnie od wieku, możesz spędzić tu fantastyczne wakacje!

Kempingi w Luksemburgu z domkami wakacyjnymi

Vacansoleil wyselekcjonowało najlepsze kempingi z domkami wakacyjnymi. Możesz wybrać taki, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Istnieje 8 rodzajów domków. Hawaï, Fiji, Bali, Tahiti, Tahiti XL,  Waikiki,  Waikiki XL oraz Glamping. Możesz wybrać jeden z nich na wybranym przez siebie kempingu. Wszystkie domki wakacyjne są w pełni wyposażone i posiadają wygodne meble wypoczynkowe, własną toaletę i łazienkę (oprócz Hawaï), kuchnię i werandę z zestawem mebli ogrodowych. Wakacje będą wspaniałą przygodą jeśli wybierzesz domek wakacyjny na jednym z kempingów w Luksemburgu.

Wybierz z 2 kempingi w Luksembourg

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Birkelt

Larochette - Luksembourg - Luksembourg

Najwyższej klasy kemping, położony na wzgórzu na wschód od Luksemburga, kilka kilometrów od Larochette. Na kempingu znajduje się basen z możliwością zadaszenia. Warto odwiedzić stolicę lub słynny zamek Vianden.

Camping Fuussekaul

Heiderscheid - Luksembourg - Luksembourg

Najwyższej klasy kemping z luksusowymi udogodnieniami i szeroką ofertą gier i zabaw dla dzieci. Idealne miejsce wypadowe na wycieczki do Niemiec, Belgii i Francji. Otwarty cały rok!