Kempingów z domkami wakacyjnymi w Niemcy


Domki wakacyjne w Niemczech

Polecamy wyprawy po Niemczech i czerpanie radości z wakacji we w pełni wyposażonym domku na jednym z kempingów wybranych przez Vacansoleil  Ciesz się atmosferą kempingu, korzystając z komfortu jaki zapewniają domki kempingowe. Większość domków kempingowych posiada własną toaletę i łazienkę, meble ogrodowe, kuchnię z kuchenką gazową i dużą werandę. W skrócie, wszystko, czego możesz zapragnąć!

Kemping za miastem

Niemcy to niezwykle zróżnicowany kraj z miastami o bogatej historii i kulturze oraz mnóstwem jezior i zieleni. Od Alp na południu po Wyspy Fryzyjskie na północy. Jeśli kochasz zieleń wybierz się do  Bawarii i jej stolicy, Monachium. To idealne miejsce na urocze wyprawy piesze i rowerowe po bawarskich lasach, największym terenie zalesionym Europy Środkowej. Region Eifel znany jest jako mała Szwajcaria. Jeśli szukasz miejsca z piękną panoramą górską, lasami i jeziorami kraterowymi, Eifel będzie doskonałym wyborem na pobyt w domku kempingowym.

Atrakcje

Niemcy oferują mnóstwo zajęć dla całej rodziny. Wyprawy piesze, rowerowe czy spływy kajakiem. Odwiedź duże historyczne miasta, jak Berlin, Frankfurt, Monachium czy Kolonię. Wszystkie są warte zobaczenia ze względu na bogatą historię, kulturę i muzea. Relaksujący dzień spędzisz na jednej z wielu plaż nad jeziorami. Możesz też zrelaksować się na werandzie domku jednego z pięknych campingów w Niemczech.

Komfortowe domki wakacyjne w Niemczech

Odkryj wspaniałe atrakcje Niemiec i poczuj radość ze spędzania czasu na kempingu. Wybierzesz luksusowy domek wakacyjny z jedną, dwoma, trzema czy czterema sypialniami? Wszystkie nasze domki zobaczyć możesz tutaj!

Wybierz z 11 kempingi w Niemcy

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Kinzigtal

Steinach - Czarny Las - Niemcy

Uroczy kemping położony w zielonej dolinie, skąd rozpościera się piękny widok na okolicę. Panuje tu miła, międzynarodowa atmosfera, a najmłodsi mogą liczyć na wiele atrakcji. Goście kempingu mogą bezpłatnie korzystać z basenu miejskiego.

Camping Warsberg

Saarburg - Nadrenia-Palatynat - Niemcy

Doskonale położony i świetnie zarządzany kemping z cudownym widokiem. Długa lista atrakcji, a wśród nich kolejka linowa, którą zajedziecie do centrum Saarburga.

Camping Bad Dürkheim

Bad Dürkheim - Nadrenia-Palatynat - Niemcy

Cichy rodzinny kemping w niesamowitej okolicy. Niemiecki Szlak Winny można odkrywać pieszo lub rowerem. Pobyt warto połączyć z zabiegami zdrowotnymi lub upiększającymi w Bad Durkheim. Na kempingu znajduje się mnóstwo udogodnień dla młodszych i starszych gości.

Camping Bleialf

Bleialf - Eifel - Niemcy

Uroczy rodzinny kemping pośród przyrody Eiffel i w pobliżu granicy z Luxumburgiem. Wiele możliwości zabaw dla dzieci i prztulne tarasy Bleialf na wyciągnięcie ręki.

Camping Ferienpark Orsingen

Orsingen - Jezioro Bodeńskie - Niemcy

Pięknie położony, zupełnie nowy kemping z wieloma atrakcjami dla dzieci. Ciekawa okolica w pobliżu Jeziora Bodeńskiego i słynnego wodospadu Rhein niedaleko Schaffhausen.