Kempingów z domkami wakacyjnymi w Portugalia


Domki wakacyjne w Portugalii

Szukasz wakacji na kempingu w ciepłym kraju? Polecamy Portugalię! Domek wakacyjny zapewni dodatkowy komfort podczas pobytu na kempingu. Nasze domki wakacyjne w Portugalii posiadają łazienkę, toaletę, kuchnię z kuchenką gazową oraz zestaw mebli ogrodowych i przestronną werandę.

Kemping na Algarve

Portugalia oferuje mnóstwo pięknych miejsc do zobaczenia. Przebywając na kempingu w Algarve, możesz odwiedzić Faro, Lagos i Albufeira. Algarve słynie ze złotych plaż, spektakularnych formacji piaskowców, klifów i jaskiń. Wypożycz kanu czy łódź i podziwiaj te niesamowite miejsca z wody.

City trip do Lizbony lub Porto

Vacansoleil wyselekcjonowało wspaniałe kempingi z domkami wakacyjnymi w popularnych miastach, jak Lizbona czy Porto. Polecamy zwiedzić muzea, zamki i przejść się po uroczych portugalskich uliczkach z restauracjami serwującymi pyszne portugalskie potrawy i wino. Wskocz do starego tramwaju lub kolejki linowej i przejedź się po uroczym centrum Lizbony. Dzięki temu będziesz mógł wypatrzyć co ciekawsze zakątki warte odkrycia pieszo.

Ciesz się wypoczynkiem na kempingu

Fantastyczne krajobrazy Portugalii i niezawodna pogoda to dwa główne atuty pobytu w komfortowym domku wakacyjnym na kempingu. Vacansoleil oferuje 8 rodzajów domków wakacyjnych: Hawaï, Fiji, Bali, Tahiti, Tahiti XL, Waikiki, Waikiki XL oraz Glamping. Wszystkie 8 rodzajów domków oferuje sporo przestrzeni i zapewnia dość przestrzeni dla całej rodziny. Więcej o domkach wakacyjnych możesz poczytać tutaj.

Wybierz z 7 kempingi w Portugalia

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Rio Alto

Póvoa de Varzim - Porto - Portugalia

35 kilometrów od znanego Porto położone jest równie ładne miasto Povoa de Varzim. Nowoczesny, oferujący znakomite udogodnienia kemping leży blisko plaży. Obok kempingu znajduje się pole golfowe.

Camping Valverde Parque

Lagos - Algarve - Portugalia

Spokojny kemping na słynnym wybrzeżu Algarve. Od piaszczystej plaży dzieli Was tu krótki spacer, zaś 6 km dalej położone jest Lagos. Dzięki basenom i udogodnieniom na kempingu spędzicie relaksujące wakacje.

Camping Angeiras

Angeiras - Porto - Portugalia

Mały rodzinny kemping, 17 kilometrów na północ od Porto. Pięknie położony z szeroką piaszczystą plażą w pobliżu.