Kempingów z domkami wakacyjnymi w San Marino


Domki wakacyjne San Marino

Vacansoleil wyselekcjonowało kilka pięknych kempingów z domkami wakacyjnymi. Na wszystkich tych kempingach poczujesz się wyjątkowo i doświadczysz wygody i przestrzeni jaką zapewnia domek wakacyjny.

O San Marino

San Marino to miniaturowe państwo w północnych Włoszech. Stolica, San Marino, to średniowieczne miasto warowne z murami warownymi, typowymi wieżami i dekoracyjnymi bramami. Zobacz także piękną plażę. Pobyt na kampingu w San Marino zapewnia mnóstwo możliwości spędzenia wolnego czasu.

Odwiedź nadmorskie zakątki Włoch

Rimini, Riccione i Cattolica to dobrze znane miejscowości nadmorskie miejscowości, położone nieopodal kampingu w San Marino. Spróbuj przysmaków kuchni włoskiej i odwiedź jedną z uroczych kafejek, restauracji czy barów ulicznych. Miasta San Leo czy Ravenna również warte są odwiedzenia podczas pobytu na kempingu w San Marino!

Wybierz komfort podczas pobytu na kempingu

Wybierz jeden z 8 rodzajów domków. Hawaï, Fiji, Bali, Tahiti, Tahiti XL, Waikiki, Waikiki XL oraz Glamping. Niemal każdy domek posiada własną łazienkę i toaletę, zestaw mebli ogrodowych, werandę i w pełni wyposażoną kuchnię z lodówką i kuchenką gazową. Domki Tahiti i Tahiti XL posiadają nawet dwie łazienki. Domki Waikiki i Waikiki XL są największymi domkami w ofercie i posiadają odpowiednio trzy i cztery sypialnie. Przebywając w domku wakacyjnym na kempingu w San Marino możesz cieszyć się prawdziwym komfortem. Idealne rozwiązanie na rodzinne wakacje w pięknym San Marino, Włochy.

Wybierz z 1 kemping w San Marino

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Centro Vacanze San Marino

San Marino - San Marino - San Marino

Wyjątkowy kemping w wyjątkowym miejscu jakim jest San Marino. Kemping usytuowany na wzgórzu na obrzeżach miasta pośród dzikiej natury. Plaża w Rimini znajduje się w odległości 15 km.