Kempingów z domkami wakacyjnymi w Węgry


Domki wakacyjne na Węgrzech

Szukasz kempingu na Węgrzech i zależy Ci na odrobinie luksusu? Wybierz zatem komfortowy domek wakacyjny na campingu Vacansoleil! Znajdziesz tu wszystko, co zapewni Ci udany wypoczynek – atrakcje na kempingu, a do tego nowoczesne, pełne wyposażenie Twojego domku wakacyjnego.

Odkryj Węgry

Węgry słyną z bogactwa kultury, zachwycających barokowych miast jak Budapeszt i Pecs czy też wspaniałego, pikantnego jedzenia, dobrego wina i przyjaźnie nastawionych ludzi. Weź udział w licznych festiwalach muzycznych, święcie wina lub innych ciekawych wydarzeniach kulturalnych. Odkryj Węgry podczas pobytu w komfortowym domku wakacyjnym.

Budapeszt

Budapeszt to stolica Węgier. Zwana jest “królową Dunaju” – rzeka ta przepływa dokładnie przez sam środek metropolii. Zobacz zabytkowe budynki, odwiedź jedno z muzeów lub podziwiaj panoramę miasta na jednym z licznych wzgórz.

Komfortowe domki wakacyjne na Węgrzech

Istnieje osiem typów domków wakacyjnych do wyboru. Hawaï, Fiji, Bali, Tahiti, Tahiti XL, Waikiki, Waikiki XL i Glamping. Hawaï zapewnia miejsce do spania w pokoju dziennym lub w oddzielnej sypialni. Fiji i Bali dysponują dwiema sypialniami, w pełni wyposażoną kuchnią z lodówką, własną łazienką i toaletą. Domek Tahiti posiada dwie łazienki i idealnie nadaje się na wakacje dla dwóch par lub wakacje z nastoletnimi dziećmi. Tahiti XL oferuje trzy sypialnie i dwie łazienki. Jeśli potrzebujesz dużo przestrzeni, najlepszą opcją będzie domek Waikiki. Ten luksusowy domek oferuje trzy sypialnie, własną łazienkę i w pełni wyposażoną kuchnię. Waikiki XL jest jeszcze większy i posiada aż cztery sypialnie. Ciesz się wakacjami na Węgrzech w komfortowym domku wakacyjnym!

Wybierz z 2 kempingi w Węgry

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Pelso

Alsóörs - Jezioro Balaton - Węgry

Przyjazny dzieciom kemping położony nad północnym brzegiem Balatonu. Zjeżdżalnie wpływające wprost do jeziora. Kemping zapewnia wiele rozrywek dla młodszych i starszych.

Camping Füred

Balatonfüred - Jezioro Balaton - Węgry

Duży kemping z doskonałymi udogodnieniami. Kilka barów i restauracji, mnóstwo rozgrywek sportowych oraz długa zjeżdżalnia do jeziora. Spróbujcie też sił na nartach wodnych.