Vacansoleil Logo
Groups - activities

  1. Grupy
  2. Aktywności

Aktywności

Niezapomniane chwile podczas aktywności grupowych na świeżym powietrzu

Po co ograniczać się do 4 ścian, gdy ma się świat pięknej przyrody na wyciągnięcie ręki! Wykorzystaj okoliczności, odetchnij pełną piersią, oderwij się od biurowej codzienności, zapomnij o obowiązkach w pracy. Delektuj się zorganizowanymi aktywnościami na i w okolicy kempingu.

Integracja grupy poprzez wspólne aktywności

Wykorzystaj maksymalnie wyjazd grupowy organizując wspólne aktywności - sportowe, relaksacyjne czy edukacyjne. Rozpocznijcie dzień sesją porannej jogi, następnie celebrujcie późne wspólne śniadanie w lokalnej restauracji. Popołudnie spędźcie na spływie kajakowym, by zakończyć dzień imprezą przy grillu. Oczywiście, w każdym momencie możecie skorzystać z kempingowego basenu!

Aktywności na kempingu

Kolejną ogromną zaletą wyjazdów na kemping jest fakt, że wiele udogodnień oraz atrakcji jest już w cenie pobytu. Baseny, boiska sportowe, siatkówka plażowa, aqua aerobic czy tenis. Każdy kemping ma własne atrakcje. Warto pamiętać o zabraniu stroju kąpielowego i obuwia sportowego!

Aktywności w okolicy

W okolicy wielu kempingów z naszej oferty dostępne są ciekawe atrakcje. Jak na przykład trasy rowerowe - zarówno na spokojne przejażdżki jak i wymagające górskie wspinaczki. Możliwe są zajęcia kulinarne albo plastyczne. W okolicy kempingu możesz zarezerwować naprawdę wyjątkowe aktywności dla swojej grupy. Pomożemy Ci nawiązać kontakt z dostawcami różnych usług i atrakcji w okolicy kempingu, abyście mogli ułożyć idealny program dla swojej grupy. Od biegów survivalowych po degustację wina, możliwości jest bardzo wiele!

Nietypowe zapytanie? Z przyjemością pomożemy!

Wyjazd grupowy wiele ma twarzy! Rozumiemy, że przy większej ilości osób, może być potrzeba specjalnych, indywidualnych ustaleń. Na przykład, aby wszystkie zakwaterowania były obok siebie, aby wycieczki były zorganizowane w najbliższej okolicy czy aby konkretne atrakcje były dostępne na kempingu, itp., itd. W Vacansoleil pomożemy Ci zamienić wyjazd grupowy w prawdziwy sukces. Zarezerwujemy dla Ciebie wszystkie zakwaterowania i przekażemy wszystkie informacje potrzebne do zaplanowania atrakcji na kempingu czy w okolicy. Planujesz wyjazd grupowy? Opowiedz nam o swoich planach, prześlij pytania lub zapytanie o ofertę na wyjazd grupowy. Nasi konsultanci od wyjazdów grupowych są do Twojej dyspozycji!

Napisz do nas: groups-pl@vacansoleil.com

Kraj

Region

Kempingi

Aktywności dla grupvities

Holandia

Geldria

Holandia

Limburgira

Belgia

Ardeny

Francja

Normandia

Francja

Bretania

Francja

Jura

Francja

Jezioro Annecy

Francja

Ardèche

Francja

Prowansja

Hiszpania

Costa Brava

Hiszpania

Costa Brava

Hiszpania

Costa Dorada

Kraj

Region

Kemping

Aktywności dla grup

Włochy

Jezioro Garda

Włochy

Trentino / Tyrol Pd.

Włochy

Toskania

Włochy

Riwiera Adriatycka

Włochy

Rzym/Lazio

Niemcy

Nadrenia-Palatynat

Niemcy

Czarny Las

Szwajcaria

Oberland Berneński

Austria

Karyntia

Chorwacja

Istria

Chorwacja

Istria