Vacansoleil Logo
Groups - camping

  1. Grupy
  2. Kempingi

Kempingi

Odkryj kempingi idealne dla grup

Wypoczynek na kempingu to dużo więcej niż tylko bliskość przyrody. Nasze kempingi dodatkowo oferują baseny, luksusowe udogodnienia i wyjątkowe zakwaterowania.

Polecane kempingi dla grup

Kempingi, które w naszej ocenie są idealne dla rezerwacji grupowych zebraliśmy w jednym miejscu tworząc Soleil Group Selection - listę kempingów odpowiednich dla grup. Są to kempingi pośród pięknej przyrody, nad jeziorami, nad morzem - jednym słowem w pięknej lokalizacji. Znajdziesz na nich wygodne zakwaterowania z udogodnieniami, które pozwolą grupom na przyjemne kilkudniowe pobyty. Dodatkowo, na kempingach z listy lub w ich okolicy znajdziesz wiele interesujących atrakcji dla grup.

Skorzystaj ze świetnych udogodnień

Każdy z polecanych kempingów oferuje wyjątkowe udogodnienia, dzięki którym wyjazdy grupowe stają się niezapomnianym doświadczeniem. Ogrzewane baseny, zjeżdżalnie wodne, udogodnienia sportowe, restauracje, wyżywienie na miejscu, sklepy, wypożyczalnie rowerów, itp. A w swoim zakwaterowaniu z pewnością poczujesz się wygodnie ... domek kempingowy czy namiot typu safari będzie jak pokój hotelowy pośród przyrody.

Nietypowe zapytanie? Z przyjemością pomożemy!

Wyjazd grupowy wiele ma twarzy! Rozumiemy, że przy większej ilości osób, może być potrzeba specjalnych, indywidualnych ustaleń. Na przykład, aby wszystkie zakwaterowania były obok siebie, aby wycieczki były zorganizowane w najbliższej okolicy czy aby konkretne atrakcje były dostępne na kempingu, itp., itd. W Vacansoleil pomożemy Ci zamienić wyjazd grupowy w prawdziwy sukces. Zarezerwujemy dla Ciebie wszystkie zakwaterowania i przekażemy wszystkie informacje potrzebne do zaplanowania atrakcji na kempingu czy w okolicy. Planujesz wyjazd grupowy? Opowiedz nam o swoich planach, prześlij pytania lub zapytanie o ofertę na wyjazd grupowy. Nasi konsultanci od wyjazdów grupowych są do Twojej dyspozycji!

Napisz do nas: groups-pl@vacansoleil.com

Numer

Kraj

Region

Kemping

Aktywności dla grup

1).

Holandia

Geldria

2).

Holandia

Limburgia

3).

Belgia

Ardeny

4).

Francja

Normandia

5).

Francja

Bretania

6).

Francja

Jura

7).

Francja

Jezioro Annecy

8).

Francja

Ardèche

9).

Francja

Prowansja

10).

Hiszpania

Costa Brava

11).

Hiszpania

Costa Brava

12).

Hiszpania

Costa Dorada

Numer

Kraj

Region

Kemping

Aktywności dla grup

13).

Włochy

Jezioro Garda

14).

Włochy

Trentino / Tyrol Pd.

15).

Włochy

Toskania

16).

Włochy

Riwiera Adriatycka

17).

Włochy

Rzym/Lazio

18).

Niemcy

Nadrenia-Palatynat

19).

Niemcy

Czarny Las

20).

Szwajcaria

Oberland Berneński

21).

Austria

Karyntia

22).

Chorwacja

Istria

23).

Chorwacja

Istria