Aktualnosci

Lublin, grudzień 2021

Vacansoleil sponsorem drużyny Jumbo Visma


Wspieranie sportu było zawsze ważnym elementem strategii marketingowej Vacansoleil. Wszystko rozpoczęło się kilkanaście lat temu, gdy firma zdecydowała się na sponsoring drużyn piłkarskich za granicą i w Polsce (np. Jagiellonia Białystok). Vacansoleil jest założycielem drużyny kolarskiej Vacansoleil Pro Cycling Team, która odnosiła sukcesy i wypromowała wielu znanych kolarzy podczas najważniejszych Tourów Europy. 

Tym razem marka kolejny raz powraca do kolarstwa i z dumą ogłasza, że jest sponsorem drużyny kolarskiej i sportów zimowych – Team Jumbo Visma. Drużyna ta skupia utytułowanych sportowców, odnoszących znaczące sukcesy. 

W tym roku wspólnie z najlepszymi kolarzami, biorącymi udział w najważniejszych imprezach rowerowych – m. in. Tour de France, Vuelta Espana, Giro d’Italia czy Tour de Pologne - można przemierzać tysiące kilometrów po najpiękniejszych zakątkach Europy. 

Wszystkich miłośników kolarstwa oraz wakacji na kempingu zapraszamy do wspólnego świętowania – na stronie https://www.vacansoleil.pl/razem-odkrywamy-europe/ można dołączyć do klubu Vacansoleil i zyskać wiele przywilejów, a przy tym wygrać darmowe wakacje i bilety VIP na jeden z wyścigów. 

Oficjalna prezentacja drużyny odbędzie się 31 stycznia i będzie dostępna online. Wszystkie aktualności oraz sukcesy drużyny będzie można śledzić za naszym pośrednictwem – w social media i na naszej dedykowanej stronie internetowej. Zachęcamy do obserwowania. 
 


 

Lublin, listopad 2021

UBEZPIECZENIE COVID – NOWOŚĆ W OFERCIE VACANSOLEIL


W dzisiejszych niepewnych czasach jeszcze bardziej niż do tej pory warto pomyśleć o porządnym i pewnym ubezpieczeniu zarówno na czas podróży, jak i na wypadek nieoczekiwanej konieczności rezygnacji z rezerwacji.jakie daje ubezpieczenie od kosztów rezygnacji i przerwania podróży obejmujące COVID-19. 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów,  we współpracy z ERGO Ubezpieczenia Podróży rozszerzamy zakresy oferowanych pakietów ubezpieczenia. Do niedawna pandemia nie mogła być podstawą roszczeń. Od teraz, zarówno ubezpieczenie podróży jak i ubezpieczenie kosztów rezygnacji obejmują COVID-19.

Wariant Rozszerzony oraz Wariant Rozszerzony z Assistance Auto to pakiety ubezpieczenia podróży, obejmujące pokrycie kosztów leczenia, transportu oraz repatriacji powstałych również na skutek pandemii choroby zakaźnej. Pakiety te zawierają dodatkowe świadczenie do kwoty 1000 EUR w przypadku obowiązkowej kwarantanny podczas urlopu.

Rezygnacja i przerwanie podróży COV to nowe ubezpieczenie, które dodatkowo zostaje poszerzone o zachorowanie na COVID-19 wszystkich zgłoszonych uczestników wyjazdu (dodatni wynik testu), zachorowanie najbliższego krewnego jeśli konieczna jest hospitalizacja oraz zwrot kosztów przerwania podróży gdy przyczyną jest hospitalizacja najbliższego krewnego z powodu COVID-19.

O szczegółach ubezpieczenia można przeczytać tutaj.


 

Lublin, wrzesień 2019

Najpopularniejsze kraje i regiony w sezonie 2019


Wrzesień to czas, gdy na większości ośrodków kempingowych kończy się sezon. Czas więc na podsumowanie wakacji 2019 – oto najpopularniejsze kraje i regiony wśród polskich turystów!

 

 

W sezonie 2019 Vacansoleil dołączyło do swojej oferty kilkanaście nowych kempingów oraz zupełnie nową destynację – pierwszy kemping w Polsce. Choć wybór jest bardzo szeroki, to niezmiennie od wielu lat największą popularnością cieszą się Włochy i Chorwacja. Przekłada się to również na popularność regionów.

Ranking najchętniej wybieranych krajów w sezonie 2019

 1. Włochy
 2. Chorwacja
 3. Słowenia
 4. Francja
 5. Hiszpania
 6. Austria
 7. Węgry
 8. Czechy
 9. Szwajcaria
 10. Holandia

Ranking najchętniej wybieranych regionów w sezonie 2019

 1. Toskania
 2. Riwiera Adriatycka
 3. Istria
 4. Dalmacja
 5. Jezioro Garda
 6. Słowenia – kemping Terme Catez
 7. Lazurowe Wybrzeże
 8. Rzym / Lazio
 9. Costa Brava
 10. Costa Dorada