Kempingi Najlepsze dla dzieci” – rusza projekt wideo

„Kempingi najlepsze dla dzieci” to projekt stworzony wspólnie przez Vacansoleil i portal Najlepsze dla Dzieci. Od stycznia 2017 rusza kampania wideo na kanale Vacansoleil Polska na YouTube. 

Wakacje na kempingu to oferta skrojona na potrzeby rodzin z dziećmi. Wybierając miejsce spędzenia urlopu z dziećmi rodzice zwracają uwagę na udogodnienia dla dzieci, na programy animacji, na infrastrukturę ośrodka oraz czy jest to miejsce przyjazne dzieciom. Każdy rodzic chce zabrać swoje pociechy w miejsce, które bez wątpienia jest najlepsze dla dzieci pod względem bezpieczeństwa i atrakcyjności.

Portal ‘Najlepsze dla dzieci’ to przewodnik dla rodziców, którzy chcieliby wybierać dla swoich dzieci wyłącznie to, co najlepsze. Justyna Tomańska, założycielka portalu, jest kochającą mamą, która dla swojej córeczki Zosi wybiera najlepsze produkty i najodpowiedniejsze miejsca. Z kamerą Najlepsze dla Dzieci odwiedza hotele, restauracje, parki rozrywki i place zabaw by sprawdzić czy są one istotnie przyjazne dzieciom.

Latem 2016 roku Justyna Tomańska wraz z partnerem Mariuszem Totoszko i ich córeczką Zosią wyruszyli w podróż po Europie testując kempingi z oferty Vacansoleil. Owocem tej przygody jest seria Kempingi najlepsze dla dzieci. W serii znalazło się 10 kempingów w 4 krajach: Słowenii, Chorwacji, Włoszech i Francji. Wszystkie filmy z serii można zobaczyć na kanale Vacansoleil Polska na YouTube.