Kalahari – namiot zaprojektowany przez klientów Vacansoleil

Vacansoleil, specjalista od wakacji na kempingu, wraz z nowym sezonem wprowadza na rynek nowy produkt: namiot typu safari o nazwie Kalahari. Projekt powstał w oparciu o wskazówki klientów. Kalahari będzie dostępny na 16 kempingach we Włoszech, Francji, Hiszpanii, Chorwacji i Holandii. 

W sezonie 2017 Vacansoleil zaprosiło 1500 swoich klientów do wzięcia udziału w badaniu opinii na temat oferowanych namiotów. Celem badania było pozyskanie opinii od użytkowników, aby zaprojektować nowy rodzaj namiotu, który odpowiadałby na potrzeby klientów Vacansoleil. Zebrano wiele życzeń i sugestii. 

Najważniejsze punkty na liście preferencji klientów
- Przestrzeń dookoła namiotu i poczucie prywatności. Dlatego właśnie namiot Kalahari wraz z przestrzenią dookoła niego zajmuje powierzchnię aż 100 m2!  
- Gwarancja zacienionego miejsca. Z tego powodu każdy namiot Kalahari położony jest na zalesionym terenie.

Szczegółowy opis namiotu Kalahari

- Przestronna weranda z wygodnym kompletem mebli. Weranda w Kalahari ma 10 m2 i jest wyposażona w stabilne, drewniane meble z kompletem krzeseł dla całej rodziny.
- Hamak. Okazuje się, że duża część naszych Klientów lubi odpoczywać przy dobrej książce. Idealnym miejscem do tego może być właśnie... hamak! 
- W pełni wyposażona kuchnia – w Kalahari zatem znajduje się kuchenka z płytą grzewczą, dużą lodówką, oddzielną zamrażarką oraz zastawą stołową, garnkami i innymi elementami niezbędnymi do przygotowywania posiłków. 
- Wygodne łóżka. Warunkiem udanych wakacji jest po prostu wypoczynek. Dlatego też bardzo ważne jest zapewnienie jak największego komfortu podczas snu. Łóżka w namiocie Kalahari  niczym nie odbiegają standardem od naszych domowych łóżek i mają wygodne materace. 

Nowy, 5-osobowy namiot Kalahari jest mniejszym bratem namiotu Serengeti, który wyposażony jest we własną łazienkę i klimatyzację. Vacansoleil oferuje szeroką gamę w pełni wyposażonych namiotów willowych, domków wakacyjnych, luksusowych zakwaterowań typu Glamping oraz parcel na ponad 500 kempingach w całej Europie.