Dlaczego Vacansoleil?

 • Najwyższa jakość w najkorzystniejszej cenie
 • 50 lat doświadczenia
 • Niskie, przejrzyste ceny, bez ukrytych kosztów
 • Oferty specjalne z darmowymi noclegami, nawet tydzień gratis
 • Największa na rynku oferta w 17 krajach Europy
 • Piękne kempingi z domkami i namiotami w doskonałym stanie
 • Można zarezerwować także miejsce pod własny namiot lub przyczepę kempingową
 • Przyjazdy i wyjazdy 7 dni w tygodniu
 • Na miejscu własny personel
 • Bezpieczeństwo i zaufanie
 • Kemping to nasza pasja!

Który kemping wybierzesz?

Vacansoleil ma największy wybór ośrodków. Ponad 500 kempingów w całej Europie. Ale nasza oferta nie jest tylko największa. Proponowane przez nas kempingi są zwyczajnie najlepsze. I usytuwane są w najpiękniejszych miejscach. Bez względu na to co wybierzesz: słońce, morze i plażę czy świeże górskie powietrze i pełne magii jeziora! Kempingi Vacansoleil znajdziesz  w zasadzie wszędzie. Mamy coś dla każdego: na każdy gust i na każdą kieszeń.

Również na miejscu wszystko jest doskonale zorganizowane

Pracownicy Vacansoleil obecni są w sezonie na wielu kempingach. Kempingi z przedstawicielami Vacansoleil oznaczone są symbolem koszulki Vacansoleil. A na samym już kempingu, naszych pracowników można rozpoznać po niebiesko-żółtych koszulkach i miłych uśmiechach. Każdego roku wybieramy i szkolimy setki osób z kempingowej kadry.

Można ich spotkać w recepcji, w restauracji, w barze, w sklepie, na basenie lub w drużynie animacyjnej.

A co oznaczają te symbole?

Robisz już listę najfajniejszych kempingów? Wybieranie wakacyjnej destynacji to super zabawa w chłodne czy deszczowe dni. Oczywiście służymy pomocą. Ważne udogodnienia kempingowe można rozpoznać dzięki odpowiednim symbolom, które ułatwią wybór.
Na naszej stronie można znaleźć symbole: WiFi na kempingu, możliwości jazdy na rowerze, zestawów niemowlęcych, własnego personelu, klimatyzacji w domku, programów animacji dla każdego, sportowych transmisji na kempingu oraz przystosowania dla osób na wózkach inwalidzkich.

Wybierz dzień przyjazdu i wyjazdu

To przecież Twój urlop i Ty o nim decydujesz: o dniu przyjazdu i wyjazdu, o liczbie dni oraz o ilości odwiedzanych kempingów. Możesz przyjechać 7 dni w tygodniu.

Oczywiście od Ciebie zależy długość pobytu na kempingu. Minimalna ilość dni pobytu różni się w zależności od kempingu. Możesz łączyć dowolnie. Tygodniowy relaks na kempingu nad morzem, następnie kilka dni w kempingowym raju w górach, a na koniec urlopu weekend w domku w pobliżu dużego miasta, które warto zwiedzieć. Czy nie brzmi to kusząco?

Ubezpieczony wypoczynek

Wakacje to w pełni zasłużona, wartościowa inwestycja. Każdy chciałby spędzić je beztrosko. Dlatego współpracujemy z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Europejskie. W Vacansoleil ubezpieczenie możesz dokupić bezpośrednio przy zakładaniu rezerwacji telefonicznie i przez internet.
Ubezpieczony wypoczynek oznacza, że możesz liczyć na szybką i profesjonalną pomoc w każdym miejscu. Specjaliści z firmy ubezpieczeniowej pomogą Ci w rozwiązaniu problemu, w przypadku choroby czy wypadku w trakcie Twojego pobytu. 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. To znaczy beztroski wypoczynek!

Na świeżym powietrzu

Lubisz spędzać czas na wolnym powietrzu? Proponujemy mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci jak i rodziców. Gra w piłkę nożną, mecz na korcie tenisowym czy ciężary  na siłowni. Poza tym mnóstwo tras i ścieżek. Na przyjemne spacery i wyprawy rowerowe.

A może jesteś ryzykantem? Obcy jest Ci lęk wysokości czy lęk przed wodą? Zainteresować może Cię spływ kajakiem wartkim strumieniem lub przejście po parku linowym. Odkryj nasz specjalny program animacji dla osób, które kochają przygodę: Camping Adventure.

Właściwe miejsce dla nastolatków

Kemping Vacansoleil to właściwe miejsce dla nastolatków. Tutaj zawierane są nowe znajomości, czasami przeradzające się w wieloletnie przyjaźnie, tu biją mocniej młode serca i tu zbiera się niezapomniane przeżycia. Super program CampingForYou! stworzony z myślą o nastolatkach co roku jest prawdziwym przebojem.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę jak ważny w dzisiejszych czasach jest internet, szczególnie dla nastolatków! Dlatego większość kempingów oferuje strefy WiFi.

Wodne szaleństwo dla wszystkich

Super szybki zjazd ze zjeżdżalni wodnej. Trening wytrzymałościowy w basenie o wymiarach olimpijskich. Relaks w bąbelkach w jacuzzi.  Zabawy i chlapanie maluchów w brodziku. Na większości kempingów Vacansoleil wodna zabawa jest gwarantowana.

Uwaga wszyscy miłośnicy wodnych przygód! Coraz więcej kempingów stawia Wam wyzwanie swoimi zjeżdżalniami, rwącymi nurtami i innymi atrakcjami wodnymi. Kto się odważy?

Z kempingu do miasta!

Czy nadal masz w planach zwiedzanie słynnej metropolii? Ciągle marzy Ci się kilka dni w Rzymie, Barcelonie lub Wiedniu? Weź po uwagę noclegi na miejskim kempingu zamiast pokoju hotelowego. Pobyt na kempingu jest nie tylko tańszy. Pozwala też w pełni skorzystać z dodatkowych atrakcji.

Szczególnie w niskim sezonie city trip z pobytem na kempingu jest fantastyczną i bardzo korzystną alternatywą. Ceny noclegów w namiocie czy domku są już i tak niskie, a jeśli dodać do tego tanie bilety lotnicze, wizja wyjazdu prezentuje się bardzo kusząco.