900x170-Huisdieren.jpg

Na kempingu z 1 psem

Pies jest dla nas jak członek rodziny i naturalnie chcemy zabrać go ze sobą na wakacje. Na wielu kempingach z oferty Vacansoleil psy są mile widziane zarówno na parcelach, w namiotach jak i w domkach. Listę kempingów przyjaznych zwierzętom znaleźć można tutaj!

Ważne:

Prosimy zwrócić uwagę na szczegóły zakwaterowania przy dokonywaniu rezerwacji. Niektóre kempingi mają specjalne zasady dotyczące pobytu psów. Niektórzy pozwalają na obecność w domku jednego psa, inni zaś określają jego maksymalną dozwoloną wagę.
 

kempingi ,
kempingi
kempingi w
kempingi we wszystkich krajach, wszystkich regionach
Kryteria wyszukiwania:
do dni, (+/-)
* Podane ceny to ceny obowiązujące aktualnie. Mogą one ulec zmianie w późniejszym terminie. Gwarancję ceny zapewni rezerwacja. Wtedy cena nie będzie poddawana późniejszym zmianom. Ewentualne obowiązujące rabaty oraz/lub promocja „bezpłatne noclegi” są uwzględnione w cenie. Koszty dodatkowe to opłata rezerwacyjna (149 zł) oraz potencjalne opłaty lokalne, jak opłata klimatyczna. Ceny podane za parcele to ceny obejmujące 2 osoby dorosłe (także w przypadku wskazania większej ilości osób). Cena ostateczna zależna jest od wieku uczestników wyjazdu i pojawi się w zakładce Podgląd Rezerwacji po podaniu wszystkich dat urodzenia.