900x170-Huisdieren.jpg

Na kempingu z 2 psami

Chcesz wybrać się na kemping z 2 psami? To możliwe! Kilka kempingów z naszej oferty pozwala na obecność 2 psów na parcelach, w namiotach czy domkach. Listę kempingów przyjaznych zwierzętom znaleźć można tutaj!

Ważne

Prosimy zwrócić uwagę na szczegóły zakwaterowania przy dokonywaniu rezerwacji. Niektóre kempingi mają specjalne zasady dotyczące pobytu psów. Niektórzy pozwalają na obecność psów tylko w konkretnym rodzaju zakwaterowania, inni zaś określają maksymalną dozwoloną wagę psa.
 

kempingi ,
kempingi
kempingi w
kempingi we wszystkich krajach, wszystkich regionach
Kryteria wyszukiwania:
do dni, (+/-)
* Podane ceny to ceny obowiązujące aktualnie. Mogą one ulec zmianie w późniejszym terminie. Gwarancję ceny zapewni rezerwacja. Wtedy cena nie będzie poddawana późniejszym zmianom. Ewentualne obowiązujące rabaty oraz/lub promocja „bezpłatne noclegi” są uwzględnione w cenie. Koszty dodatkowe to opłata rezerwacyjna (149 zł) oraz potencjalne opłaty lokalne, jak opłata klimatyczna. Ceny podane za parcele to ceny obejmujące 2 osoby dorosłe (także w przypadku wskazania większej ilości osób). Cena ostateczna zależna jest od wieku uczestników wyjazdu i pojawi się w zakładce Podgląd Rezerwacji po podaniu wszystkich dat urodzenia.