Vacansoleil Logo
Late summer promo

... Znaleziono kempingów

Późne lato to fajny moment na wyjazd

Powolutku, od końcówki sierpnia, ruch turystyczny spowalnia, tłumy robią się mniejsze, korki na drogach krótsze, a na plaży i basenie jest coraz spokojniej i ciszej. W restauracji czeka wolny stolik bez rezerwacji, a po świeżutkie bułeczki można wyjść dużo później i nadal je kupić.

I to jest najlepszy czas na urlop dla cierpliwych - którzy czekali tyle tygodni widząc dookoła zdjęcia odpoczywających znajomych, a którzy ze strachem oglądali prognozy pogody myśląc, by jesień jednak nie przyszła za wcześnie.

To na Was czekają teraz piękne plaże, wolne leżaki na basenach, świeże bułeczki w piekarniach i całe mnóstwo atrakcji, które chcą być zobaczone i odwiedzone. Zerknij więc na listę poniżej: świetne kempingi w super cenach na ostatnie chwile tegorocznego lata.

Dokąd chcesz wyjechać?
Kiedy?
Z kim?
Jakie zakwaterowanie?
Sorry. Due to uncertainty about the continuity of our company, we are currently unable to process bookings. We are working hard to solve these problems. We hope to be able to help you find a beautiful holiday destination again in the near future.