900x175friends-pl.jpg

Poleć nas znajomym i zyskajcie po 150 zł rabatu – rezerwacje do 1 marca 2019!

Namów swoich przyjaciół, rodzinę czy znajomych na wakacje z Vacansoleil!

Jeśli Twoi znajomi, za Twoją namową, skorzystają z oferty Vacansoleil, zyskasz i Ty i oni. Każda z rezerwacji otrzyma rabat w wysokości 150 zł. Wystarczy, by znajomi powołali się na numer Twojej rezerwacji i Twoje nazwisko podczas rezerwowania swoich wakacji.

Jak działa promocja? Proste 4 kroki:
1). Polecasz Vacansoleil znajomym
2). Znajomi dzwonią do nas przed 1 marca 2019 i zakładają rezerwację o minimalnej wartości 1500 zł, powołując się na Twoje nazwisko i istniejącą (opłaconą) rezerwację.
3). Znajomi podczas rezerwacji otrzymują rabat 150 zł
4). Ty otrzymujesz rabat 150 zł gdy znajomi opłacą pierwszą ratę swojej nowej rezerwacji

A jeśli i Ty nie masz jeszcze rezerwacji w Vacansolei, pamiętaj aby założyć ją na tyle wcześnie aby także znajomy zdążył skorzystać z promocji! 
Icon Rabat 150zł za polecenie - warunki promocji.pdf (209,8 KB)

 

kempingi ,
kempingi
kempingi w
kempingi we wszystkich krajach, wszystkich regionach
Kryteria wyszukiwania:
do dni, (+/-)
* Podane ceny to ceny obowiązujące aktualnie. Mogą one ulec zmianie w późniejszym terminie. Gwarancję ceny zapewni rezerwacja. Wtedy cena nie będzie poddawana późniejszym zmianom. Ewentualne obowiązujące rabaty oraz/lub promocja „bezpłatne noclegi” są uwzględnione w cenie. Koszty dodatkowe to opłata rezerwacyjna (149 zł) oraz potencjalne opłaty lokalne, jak opłata klimatyczna. Ceny podane za parcele to ceny obejmujące 2 osoby dorosłe (także w przypadku wskazania większej ilości osób). Cena ostateczna zależna jest od wieku uczestników wyjazdu i pojawi się w zakładce Podgląd Rezerwacji po podaniu wszystkich dat urodzenia.