900x170-salou.jpg

TYDZIEŃ NISKICH CEN

Wakacje wcale nie muszą być drogie – przekonaj się o tym i przejrzyj wyselekcjonowane przez nas oferty na bardzo dobrych kempingach, położonych w najpiękniejszych zakątkach Europy. To oferty na każdą kieszeń. Termin: pierwszy tydzień wakacji (22-29 czerwca), w większości oferta dotyczy domków wakacyjnych. Pamiętaj: cena dotyczy wynajmu całego zakwaterowania* !

*Strona aktualizowana jest na bieżąco. Jeśli cena wynajmu zakwaterowania przewyższa wskazaną przez nas kwotę, to znaczy, że oferta właśnie się sprzedała.
Na niektórych kempingach mogą występować dodatkowe opłaty za 5 i 6 osobę (cena ostateczna zmienia się wówczas podczas procesu rezerwacji, po zmianie ilości i osób i wpisaniu ich dat urodzenia).

kempingi ,
kempingi
kempingi w
kempingi we wszystkich krajach, wszystkich regionach
Kryteria wyszukiwania:
do dni, (+/-)
* Podane ceny to ceny obowiązujące aktualnie. Mogą one ulec zmianie w późniejszym terminie. Gwarancję ceny zapewni rezerwacja. Wtedy cena nie będzie poddawana późniejszym zmianom. Ewentualne obowiązujące rabaty oraz/lub promocja „bezpłatne noclegi” są uwzględnione w cenie. Koszty dodatkowe to opłata rezerwacyjna (149 zł) oraz potencjalne opłaty lokalne, jak opłata klimatyczna. Ceny podane za parcele to ceny obejmujące 2 osoby dorosłe (także w przypadku wskazania większej ilości osób). Cena ostateczna zależna jest od wieku uczestników wyjazdu i pojawi się w zakładce Podgląd Rezerwacji po podaniu wszystkich dat urodzenia.