Wakacje w wersji ekonomicznej

Masz ograniczony budżet na tegoroczne wakacje? Szukasz opcji naprawdę ekonomicznej?

Czy wiesz, że możesz spędzić tygodniowy urlop z całą rodziną na wspaniałym kempingu we Włoszech, Chorwacji, Francji lub Hiszpanii za mniej niż 2000 zł?
Poniżej przedstawiamy wybrane kempingi, na których można znaleźć zakwaterowania poniżej 2000 zł, poniżej 2500 zł i poniżej 3000 zł za tygodniowy pobyt w terminie 27.06. – 04.07.2020.

Jak wydać mniej?
1. Zwróć uwagę na francuskie kempingi – ich jakość jest bardzo wysoka (4- i 5- gwiazdkowe ośrodki), a cena na początku naszych wakacji bardzo niska!
2. Sprawdź zalety namiotu – wybór tej formy zakwaterowania pozwala na korzystanie ze wszystkich udogodnień wybranego kempingu przy ogromnej oszczędności na noclegach.

*Strona aktualizowana jest na bieżąco. Jeśli cena wynajmu zakwaterowania przewyższa wskazaną przez nas kwotę, to znaczy, że oferta właśnie się sprzedała.
Na niektórych kempingach mogą występować dodatkowe opłaty za 5 i 6 osobę (cena ostateczna zmienia się wówczas podczas procesu rezerwacji, po zmianie ilości i osób i wpisaniu ich dat urodzenia.

 

kempingi ,
kempingi
kempingi w
kempingi we wszystkich krajach, wszystkich regionach
Kryteria wyszukiwania:
do dni, (+/-)
* Podane ceny to ceny obowiązujące aktualnie. Mogą one ulec zmianie w późniejszym terminie. Gwarancję ceny zapewni rezerwacja. Wtedy cena nie będzie poddawana późniejszym zmianom. Ewentualne obowiązujące rabaty oraz/lub promocja „bezpłatne noclegi” są uwzględnione w cenie. Koszty dodatkowe to opłata rezerwacyjna (149 zł) oraz potencjalne opłaty lokalne, jak opłata klimatyczna. Ceny podane za parcele to ceny obejmujące 2 osoby dorosłe (także w przypadku wskazania większej ilości osób). Cena ostateczna zależna jest od wieku uczestników wyjazdu i pojawi się w zakładce Podgląd Rezerwacji po podaniu wszystkich dat urodzenia.