VNL 180221-header-bozego-ciala-900x170.jpg

Oferty na w-end Bożego Ciała

Myślisz o krótkim wypadzie przy okazji weekendu Bożego Ciała? Skorzystaj z ofert specjalnych na weekend Bożego Ciała i zgarnij nawet 40% rabatu!


Wyjedź na długi weekend
Pierwszy weekend czerwca to kumulacja okazji do świętowania i wypoczynku. Wykorzystaj tę okazję!

Wolny czwartek (Boże Ciało 31 maja) może być pierwszym dniem cudownego, słonecznego weekendu w pięknym miejscu. Czy pamiętasz, że 1 czerwca (piątek) to Dzień Dziecka? I że tydzień wcześniej obchodzony jest Dzień Matki? Więc rezerwuj i zabieraj rodzinę!

Możecie pływać, zwiedzać, kręcić się na karuzelach i krzyczeć na rollercoasterach, leżeć na plaży, spacerować po lesie, bawić się na placach zabaw albo wybrać się na wyprawę rowerową! Pomysłów na ten weekend jest na prawdę wiele! Ty decydujesz. Po prostu sprawdź opisy naszych kempingów i wybierz ten, który uczyni Wasz pierwszy czerwcowy weekend niezapomnianym.

kempingi ,
kempingi
kempingi w
kempingi we wszystkich krajach, wszystkich regionach
Kryteria wyszukiwania:
do dni, (+/-)
* Podane na tej stronie ceny dotyczą wybranej ilości osób. Koszt uwzględnia także obowiązujące aktualnie promocje. Do podanej ceny należy doliczyć także dodatkowy koszt opłaty rezerwacyjnej (149 zł) oraz fakultatywne ubezpieczenie kosztów leczenia i ubezpieczenia kosztów rezygnacji. Całkowity koszt rezerwacji podany będzie w podsumowaniu w procesie rezerwacji. Żadnych ukrytych kosztów.