VPL 180221-header-czerwcowe-900x170.jpg

Czerwcowe oferty

Możesz wziąć urlop w czerwcu? Jeśli tak, skorzystaj z naszych czerwcowych ofert. Możesz wydać nawet 40% mniej!


Czerwcowe korzyści
Oto 5 ważnych powodów, dla których warto wyjechać na kemping w czerwcu:

  • idealna pogoda – już bardzo ciepło, a bez upałów, które mogą być nie tylko męczące dla dzieci czy seniorów, ale nawet niebezpieczne;  średnia temperatura powietrza na Wybrzeżu Adriatyku to 24°C, a nad Gardą i w Toskanii 26°C!
  • czynne atrakcje – baseny, zjeżdżalnie, restauracje i inne udogodnienia są już czynne. Na wielu kempingach działają już też zespoły animacyjne
  • brak tłumów – czyli miejsce na plaży, wolne stoliki bez kolejki, mniejszy ruch na drogach i w miastach, a wszystko dzięki temu, że inne nacje wypoczywają nieco później
  • niższe ceny  - ceny w czerwcu są dużo niższe niż w lipcu czy sierpniu; na wielu kempingach można dostać dodatkowy rabat przy wczesnej rezerwacji – nawet do 40% taniej!
  • darmowe noclegi – w czerwcu obowiązują oferty specjalne typu 14=10 czy 7=6
kempingi ,
kempingi
kempingi w
kempingi we wszystkich krajach, wszystkich regionach
Kryteria wyszukiwania:
do dni, (+/-)
* Podane na tej stronie ceny dotyczą wybranej ilości osób. Koszt uwzględnia także obowiązujące aktualnie promocje. Do podanej ceny należy doliczyć także dodatkowy koszt opłaty rezerwacyjnej (149 zł) oraz fakultatywne ubezpieczenie kosztów leczenia i ubezpieczenia kosztów rezygnacji. Całkowity koszt rezerwacji podany będzie w podsumowaniu w procesie rezerwacji. Żadnych ukrytych kosztów.