181211-springpromo2019-900x175-pl.jpg

Majówka 2019

Tygodniowy pobyt (27.04 – 4.05) od 932,00* zł za rodzinę


Majówka . . . doskonała okazja na pierwszy po zimie wypoczynek. Tegoroczna Majówka układa się na tyle dobrze, że biorąc 1 dzień urlopu można wydłużyć sobie weekend do 4 dni, a dodając jeszcze 2 dni, utworzyć 9-dniową przerwę w obowiązkach zawodowych.

Wyjedziesz na długi weekend czy całe 7 dni? Wybierz kemping i termin, zarezerwuj najlepszą ofertę, wypisz wniosek urlopowy i zacznij mentalne przygotowania do cudownej Majówki!

Nie zwlekaj z rezerwacją zbyt długo. Termin majówkowy jest bardzo popularny i dostępność zmniejsza się z każdym dniem!

*Przykład cenowy dotyczy tygodniowego pobytu w terminie 27.4-4.05.2018 w domku Fiji na kempingu Iris Parc Le Chene Gris pod Paryżem.

kempingi ,
kempingi
kempingi w
kempingi we wszystkich krajach, wszystkich regionach
Kryteria wyszukiwania:
do dni, (+/-)
* Podane ceny to ceny obowiązujące aktualnie. Mogą one ulec zmianie w późniejszym terminie. Gwarancję ceny zapewni rezerwacja. Wtedy cena nie będzie poddawana późniejszym zmianom. Ewentualne obowiązujące rabaty oraz/lub promocja „bezpłatne noclegi” są uwzględnione w cenie. Koszty dodatkowe to opłata rezerwacyjna (149 zł) oraz potencjalne opłaty lokalne, jak opłata klimatyczna. Ceny podane za parcele to ceny obejmujące 2 osoby dorosłe (także w przypadku wskazania większej ilości osób). Cena ostateczna zależna jest od wieku uczestników wyjazdu i pojawi się w zakładce Podgląd Rezerwacji po podaniu wszystkich dat urodzenia.