181211-springpromo2019-900x175-pl.jpg

Wielkanoc 2019

Tygodniowy pobyt (20-27.04.2019) od 929,00* zł za rodzinę


Masz ochotę wyrwać się z domu na Wielkanoc? Siedzenie przy stole zamienić na spacery i odpoczynek? Kemping to idealne miejsce na taki wiosenny wypad!

 Zdecyduj kiedy możesz wyjechać, wybierz kierunek, obejrzyj czynne w tym okresie kempingi i wybierz najlepsze zakwaterowanie. 

Rezerwuj już teraz - coraz więcej osób decyduje się na wiosenno-świąteczny wyjazd.

*Przykład cenowy dotyczy tygodniowego pobytu w terminie 20-27.04.2018 w domku Fiji na kempingu Baia Verde nad jeziorem Garda we Włoszech.

kempingi ,
kempingi
kempingi w
kempingi we wszystkich krajach, wszystkich regionach
Kryteria wyszukiwania:
do dni, (+/-)
* Podane ceny to ceny obowiązujące aktualnie. Mogą one ulec zmianie w późniejszym terminie. Gwarancję ceny zapewni rezerwacja. Wtedy cena nie będzie poddawana późniejszym zmianom. Ewentualne obowiązujące rabaty oraz/lub promocja „bezpłatne noclegi” są uwzględnione w cenie. Koszty dodatkowe to opłata rezerwacyjna (149 zł) oraz potencjalne opłaty lokalne, jak opłata klimatyczna. Ceny podane za parcele to ceny obejmujące 2 osoby dorosłe (także w przypadku wskazania większej ilości osób). Cena ostateczna zależna jest od wieku uczestników wyjazdu i pojawi się w zakładce Podgląd Rezerwacji po podaniu wszystkich dat urodzenia.