161010-senoir-900x170-city.jpg

Pasjonujące City Trips

Wybierz się do jednego z najpiękniejszych miast Europy! Romantyczny Paryż, gorąca Barcelona, zabytkowa Praga, a może historyczny Rzym? Sprawdź nasze propozycje!

W ofercie Vacansoleil znajdziesz kempingi położone nieopodal najpopularniejszych miast Europy. Zaplanuj dłuższy lub krótszy wyjazd do jednego z nich. W ciągu dnia możesz zwiedzać najpiękniejsze zakątki miast, a wieczorem proponujemy relaks na kempingowym basenie. Połączenie city trip z pobytem na kempingu z pewnością przypadnie Ci do gustu! 

Chcesz zobaczyć pełną listę kempingów? Wejdź na specjalnie wyselekcjonowaną listę najlepszych kempingów! 

kempingi ,
kempingi
kempingi w
kempingi we wszystkich krajach, wszystkich regionach
Kryteria wyszukiwania:
do dni, (+/-)
* Podane ceny to ceny obowiązujące aktualnie. Mogą one ulec zmianie w późniejszym terminie. Gwarancję ceny zapewni rezerwacja. Wtedy cena nie będzie poddawana późniejszym zmianom. Ewentualne obowiązujące rabaty oraz/lub promocja „bezpłatne noclegi” są uwzględnione w cenie. Koszty dodatkowe to opłata rezerwacyjna (149 zł) oraz potencjalne opłaty lokalne, jak opłata klimatyczna. Ceny podane za parcele to ceny obejmujące 2 osoby dorosłe (także w przypadku wskazania większej ilości osób). Cena ostateczna zależna jest od wieku uczestników wyjazdu i pojawi się w zakładce Podgląd Rezerwacji po podaniu wszystkich dat urodzenia.