Ubezpieczenie i Transport


Ubezpieczenie NNW, kosztów leczenia czy OC daje ogromne poczucie bezpieczeństwa w podróży. Niezwykle ważne przy rezerwacji wiele miesięcy przed wyjazdem okazuje się ubezpieczenie kosztów rezygnacji. Przydaje się ono gdy z przyczyn niezależnych od Was musicie anulować pobyt jeszcze przed wyjazdem lub skrócić trwający już urlop. Dzięki temu ubezpieczeniu możecie uniknąć finansowych rozczarowań i odzyskać znaczną część poniesionych kosztów. 
Proponujemy wykupienie ubezpieczenia firmy ERGO Ubezpieczenia podróży będącej liderem europejskich ubezpieczeń podróżnych.


Jak długą drogę musisz pokonać, żeby dojechać na wybrany kemping? Lub z kempingu do domu? Albo na kolejny kemping w wakacyjnej podróży? Zastanawiasz się czy dasz radę w ciągu jednego dnia? Jeśli masz wątpliwości, to może warto zdecydować się na nocleg na trasie. Zarówno kierowca jak i pasażerowie będą mogli zregenerować się przed dalszą podróżą.

Nocleg na trasie również jest częścią wakacyjnego wyjazdu. Możecie skorzystać z basenu na kempingu, różnych udogodnień (jak plac zabaw dla zmęczonych wielogodzinnym siedzeniem dzieci) oraz zjeść ciepły posiłek w kempingowej restauracji.
 

Noclegi na trasie