Kempingów z parcelami

Kemping w Twoim stylu

Marzy Ci się przeżycie prawdziwej kempingowej przygody, a przy tym możliwość korzystania ze wszystkich luksusowych udogodnień na kempingu? Przyjazd i wyjazd w dowolny dzień tygodnia i zaaranżowanie przestrzeni w sposób, jaki najbardziej Ci odpowiada? Wybierz najbardziej przystępną cenowo opcję kempingowania i zarezerwuj parcelę pod własny namiot, kamper czy przyczepę kempingową.

Rodzaje parceli:

Wszystkie parcele wyposażone są w elektryczność. Wybierz parcelę typu Comfort z dodatkowym doprowadzeniem i odpływem wody (nie ścieków), parcelę Comfort Plus z dostępem do wody pitnej i podłączeniem telewizyjnym lub parcelę Grand Comfort z prywatnym sanitariatem.

 

Wybierz z 293 kempingi

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Continental

Marina di Castagneto Carducci - Toskania - Włochy

Wciąż nieodkryty klejnot, bezpośrednio na toskańskim wybrzeżu. Miejsce przyjazne dzieciom, z dużą ilością cienia pośród zieleni. Warto zobaczyć Elbę, Pizę oraz winną trasę Strada del Vino.

Camping Vakantiepark Eiland van Maurik

Maurik - Geldria - Holandia

Prawdziwy raj dla miłośników wodnych szaleństw, kemping znajduje się przy dużym jeziorze rekreacyjnym. Szeroka oferta sportów wodnych, a także komfortowe domki wakacyjne i namioty.

Camping La Grappe Fleurie

Fleurie - Burgundia - Francja

Przytulny kemping rodzinny w sercu regionu Beaujolais. Winnice po lewej, winnice po prawej, wszędzie winnice. Ciesz się spokojem i ciszą, przestrzenią i wspaniałymi udogodnieniami na miejscu. Basen, plac zabaw i świeże pieczywo z tutejszej piekarni każdego ranka!

Camping Stobrec Split

Split - Dalmacja - Chorwacja

Piękny kemping położony na obrzeżach tętniącego życiem Splitu. Kemping oferuje wiele atrakcji i posiada dwie prywatne plaże. Znajdziecie tu wszystko, czego potrzeba na udane wakacje.