Kempingów z parcelami

Kemping w Twoim stylu

Marzy Ci się przeżycie prawdziwej kempingowej przygody, a przy tym możliwość korzystania ze wszystkich luksusowych udogodnień na kempingu? Przyjazd i wyjazd w dowolny dzień tygodnia i zaaranżowanie przestrzeni w sposób, jaki najbardziej Ci odpowiada? Wybierz najbardziej przystępną cenowo opcję kempingowania i zarezerwuj parcelę pod własny namiot, kamper czy przyczepę kempingową.

Rodzaje parceli:

Wszystkie parcele wyposażone są w elektryczność. Wybierz parcelę typu Comfort z dodatkowym doprowadzeniem i odpływem wody (nie ścieków), parcelę Comfort Plus z dostępem do wody pitnej i podłączeniem telewizyjnym lub parcelę Grand Comfort z prywatnym sanitariatem.

 

Wybierz z 342 kempingi

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Adria

Ankaran - Riwiera Adriatycka (SL) - Słowenia

Położony w Zatoce Triestu na małym odcinku wybrzeża pomiędzy Włochami i Chorwacją. Duży basen Olimpijski tuż przy morzu. Zobacz Triest i urocze miasteczka Koper i Piran.

Camping Alpes Dauphiné

Gap - Alpy - Francja

Na słonecznej stronie wzgórza na południe od Gap w czystym górzystym regionie. Dawniej Napoleon prowadził tędy swoją armię. Nie zapomnijcie zakupić tu flakonika perfum.

Camping Am Waldbad

Dellach im Drautal - Karyntia - Austria

Wspaniały kemping w poludniowych Alpach m.in. z przyjemnym kompleksem basenów ze zjeżdżalnią i wirem wodnym.

Camping Ardèche Camping

Privas - Ardeche - Francja

Doskonale utrzymany kemping nieopodal centrum i uroczych sklepików Privas. Nieco dalej usytuowane jest jezioro zachęcające do dziecięcych zabaw. Rozrywka dla każdego.

Camping Aux Rives du Soleil

Pont-de-Vaux - Burgundia - Francja

Doskonale utrzymane tereny wzdłuż rzeki Saône zachęcające do spacerów i wycieczek rowerowych. Atrkacje również dla dzieci.