Kempingów z parcelami

Kemping w Twoim stylu

Marzy Ci się przeżycie prawdziwej kempingowej przygody, a przy tym możliwość korzystania ze wszystkich luksusowych udogodnień na kempingu? Przyjazd i wyjazd w dowolny dzień tygodnia i zaaranżowanie przestrzeni w sposób, jaki najbardziej Ci odpowiada? Wybierz najbardziej przystępną cenowo opcję kempingowania i zarezerwuj parcelę pod własny namiot, kamper czy przyczepę kempingową.

Rodzaje parceli:

Wszystkie parcele wyposażone są w elektryczność. Wybierz parcelę typu Comfort z dodatkowym doprowadzeniem i odpływem wody (nie ścieków), parcelę Comfort Plus z dostępem do wody pitnej i podłączeniem telewizyjnym lub parcelę Grand Comfort z prywatnym sanitariatem.

 

Wybierz z 343 kempingi

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Domaine la Yole

Valras-Plage - Langwedocja-Roussillon - Francja

Rozległy kemping z luksusowymi atrakcjami (szereg zabaw dla dzieci). Tutejszy region polecamy na spacery i wycieczki rowerowe. Piaszczysta ścieżka na (prywatną) piaszczystą plażę.

Camping La Grappe Fleurie

Fleurie - Burgundia - Francja

Przytulny kemping rodzinny w sercu regionu Beaujolais. Winnice po lewej, winnice po prawej, wszędzie winnice. Ciesz się spokojem i ciszą, przestrzenią i wspaniałymi udogodnieniami na miejscu. Basen, plac zabaw i świeże pieczywo z tutejszej piekarni każdego ranka!

Camping Le Fréjus

Fréjus - Lazurowe Wybrzeże - Francja

Raj dla dzieci w każdym wieku. Kemping z dużymi basenami, zjeżdżalniami, boiskami i animacjami. Plaża nad Morzem ?Śródziemnym, zoo i (wodne) parki rozrywki nieopodal.

Camping Polari

Rovinj - Istria - Chorwacja

Polari to rodzinny kemping, który oferuje bogaty program zajęć rekreacyjnych, sportowych oraz animacji. Polecamy wybrać się na wycieczkę rowerową do pobliskiego Rovinj.