nieuwsbrief.jpg

Content Marketing Specialist

Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i wysyłka newsletterów
  • tworzenie treści na bloga
  • prowadzenie firmowych kanałów w mediach społecznościowych
  • redakcja tekstów z materiałami zdjęciowymi
  • współpraca z działem graficznym
  • tworzenie tekstów pod kątem SEO
  • redagowanie informacji prasowych i tekstów na potrzeby organizacji
  • tłumaczenie i redagowanie tekstów z języka angielskiego

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w prowadzeniu kont biznesowych w mediach społecznościowych
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doskonała znajomość zasad ortografii i interpunkcji
  • umiejętność tworzenia ciekawych treści, tzw. lekkie pióro
  • komunikatywność
  • kreatywność
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • znajomość narzędzi social media
  • praktyczna znajomość zagadnień content marketingu oraz SEO copywritingu

Oferujemy:

  • umowę o pracę na zastępstwo
  • pracę w młodym, energicznym i zgranym zespole
  • pracę w międzynarodowej firmie

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV w języku angielskim na adres [email protected]

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vacansoleil Sp. z o.o. dla potrzeb procesu rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że dane osobowe zbierane są na zasadzie dobrowolności i przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia.”