Header900x170-groep.jpg

Grupy

Pobyt na jednym z naszych kempingów jest także interesujący dla grup. Kempingi mają wszystko, co sprawia że grupowy pobyt jest udany. Piękne przestronne domki, w pełni wyposażone namioty, udogodnienia jak basen i restauracja oraz mnóstwo możliwości zagospodarowania czasu w okolicy. Wiele z naszych kempingów usytuowanych jest w pobliżu lotniska. Szczególnie w przypadku wyjazdu grupowego, podróż z tanim przewoźnikiem może być bardzo atrakcyjna cenowo.

Dla kogo?
Różne grupy mogą wybierać się na kemping. Wycieczki szkolne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy służbowe, rodzinne wakacje, wyjazdy klubu sportowego . . . .itp.

Wiemy, że wyjazdy grupowe rządzą się innymi prawami, dlatego oferujemy szereg dodatkowych usług i udogodnień, jakie mogą być niezbędne dla Waszej grupy. Śniadanie, lunch i obiadokolacja? Miejsce na zebranie? Ciekawe wycieczki w okolicy? Wystarczy, że dacie nam znać o swoich potrzebach, a my zajmiemy się organizacją.

Więcej informacji na temat wyjazdów grupowych można uzyskać dzwoniąc na nasz numer 81 444 44 81.

le-chene-gris.jpg
le-grand-dague.jpg
birkelt.jpg

Które kempingi?
W zasadzie możemy zorganizować grupowy wyjazd na każdy kemping z naszej oferty. Możecie wybrać kemping, który odpowiada Wam najbardziej. Oto wybrane przykłady kempingów idealnych na wyjazdy grupowe:

 • Kemping Iris Parc Le Grand Dague
  Usytuowany w Dordonii, bardzo odpowiedni dla aktywnych grup. Kemping jest odpowiednio wyposażony aby przyjąć grupy i zapewnić im atrakcje oraz mile spędzony czas.
 • Kemping Iris Parc Birkelt
  Położony w centralnym miejscu Luksemburga kemping jest idealną bazą dla atrakcji sportowych. Przystosowany do przyjmowania grup.
 • Kemping Norcenni Girasole Club
  W pięknej Toskanii znajduje się kemping Norcenii, Duży, nowoczeny, oferujący wszystko, co potrzebne by pobyt był udany. Spróbujcie tutaj warsztatów kulinarnych!
 • Camping Iris Parc Le Ty Nadan
  Fantastyczny rodzinny kemping położony w zalesionej części południowej Bretanii oferuje mnóstwo ciekawych atrakcji. W kilka minut dojedziesz na plażę.
 • Kemping Fabulous
  W niedużej odległości od Rzymu znajduje się kemping Fabulous. Planujecie przylecieć? Jest możliwość transferu z lotniska na kemping..
 • Kemping Éden
  85 km od Budapesztu, pośród wspaniałej przyrody położony jest kemping Eden. Jest to idealne miejsce by połączyć zwiedzanie z wypoczynkiem na łonie natury.
norcenni.jpg
271x120-fabulous-2.jpg
eden.jpg