Wyjazdy grupowe

Szukasz odpowiedniego miejsca na wakacje dla dużej grupy? Na naszych kempingach znajdziesz wszystko, czego potrzeba: zakwaterowania w atrakcyjnych cenach, niezbędne udogodnienia i malownicze krajobrazy. Niech Wasz grupowy wyjazd stanie się niezapomnianym doświadczeniem! 

Dla kogo?

Wakacje na kempingu możliwe są dla różnego rodzaju grup. W grę wchodzą wyjazdy integracyjne, służbowe, weekendowe, wycieczki szkolne czy zjazdy rodzinne. Vacansoleil posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji wakacji na kempingu dla różnego rodzaju grup.

Wszystko, czego potrzeba do udanego pobytu grupy na kempingu:

  • przystępne ceny
  • bliskość przyrody
  • w pełni wyposażone zakwaterowania - domki wakacyjne i namioty
  • szereg barów i restauracji
  • szeroka oferta zajęć sportowych i relaksacyjnych
  • baseny i atrakcje wodne dla gości w każdym wieku
  • wakacje dostosowane do Twoich potrzeb

Specjalne życzenia? Postaramy się pomóc!

Wiemy, że wyjazdy grupowe rządzą się swoimi prawami, dlatego oferujemy szereg dodatkowych usług i udogodnień, które mogą być niezbędne dla Waszej grupy. Smaczne śniadania, pyszne obiady i wyborne kolacje? Miejsce przeznaczone na spotkania lub prezentacje? Wystarczy, że dasz nam znać o Waszych potrzebach, a my sprawdzimy możliwości.

Jakie kempingi?

Wybierz spośród szeregu luksusowych kempingów w Europie. Nasi eksperci służą radą. Dowiedz się więcej o specjalnych stawkach dla grup i możliwościach pobytów grupowych na konkretnych kempingach.

Sprawdź ofertę cenową dla swojej grupy

Rabat na opłatę rezerwacyjną dla grup powyżej 4 zakwaterowań rezerwowanych jednocześnie w tym samym terminie wyszczególniony jest w poniższej tabeli. Szczegółowe informacje na temat wyjazdów grupowych uzyskasz dzwoniąc pod numer 81 444 44 81.

Kwota opłaty rezerwacyjnej

0 zł

49 zł

99 zł

Termin pobytu

30.03-27.04

27.04-4.05

6.07-31.08

4.05-15.06

15.06-6.07